USA: Murzyn zaczepia białe kobiety każe im klękać i przepraszać - robią to. [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

USA: Murzyn zaczepia białe kobiety każe im klękać i przepraszać – robią to. [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wideo zostało opublikowane na YouTube przez czarnego prankstera, który podchodzi do białych Amerykanów, najczęściej kobiet i każe im klękać i przepraszać za to, że są biali, za supremację. Mężczyzna twierdzi na nagraniach , że pracuje dla (rasistowskiej) organizacji „Black Lives Matter”.

Na poniższych nagraniach możecie zobaczyć przykłady. Nagrywający zażyczył sobie, by  młoda dziewczyna przed nim klęknęła i przeprosiła za posiadanie przywilejów z powodu bycia białą…

Najgorsze w tym jest to, że te dziewczyny wykonują te polecenia bez jakiejkolwiek dyskusji. Do czego w ciągu dwóch pokoleń doprowadziły liberalne, amerykańskie uniwersytety?

https://twitter.com/i/status/1268477146965647361

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,585FaniLubię
18,051ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy