UWAGA! ONZ transportuje z Afryki migrantów bezpośrednio do Niemiec lotami czarterowymi. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

UWAGA! ONZ transportuje z Afryki migrantów bezpośrednio do Niemiec lotami czarterowymi.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Międzynarodowa Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Migracji (IOM) ogłosiła pierwszy w historii czarterowy transport afrykańskich migrantów bezpośrednio do Niemiec, zaplanowano już dodatkowe loty.

We wtorek, na twitterze IOM Etiopia z radością opublikowała film przedstawiający 154 “uchodźców” przybywających na lotnisko w Kassel w landzie Hesja.

Według Twittera:

“Stało się ! W pierwszym locie czarterowanym zorganizowanym przez Organizację Narodów Zjednoczonych z Etiopii, 154 uchodźców opuściło Addis Abebę i dotarło do Kassel w Niemczech w ramach niemieckiego programu przesiedleń”, “W połowie listopada planowany jest drugi lot z 220 innymi uchodźcami”.

Biuro Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) w Addis Abebie w Etiopii wydało również komunikat prasowy mówiący o pierwszej grupie przesiedlanych migrantów, opisując jednocześnie ogólnie niemiecki program przesiedleń: “Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) w Etiopii zorganizowała we wtorek swój pierwszy międzynarodowy lot czarterowy przewożący 154 somalijskich uchodźców przesiedlonych do Niemiec. Grupa mieszkała w obozach dla uchodźców w Jijiga i Dolo Ado w południowej Etiopii. W jej skład wchodziło 63 mężczyzn i 91 kobiet, z czego 47 nieletnich. », “Od marca IOM wspiera niemiecki program przesiedleń w swoich wysiłkach na rzecz przesiedlenia 500 uchodźców mieszkających w Etiopii do Niemiec. Wysiłki te są ściśle koordynowane z Etiopską Agencją ds. Uchodźców i Powrotu Imigrantów (ARRA), Agencją Narodów Zjednoczonych i niemieckim rządem. »

W komunikacie prasowym stwierdza się również, że “dodatkowe 220 uchodźców wyruszy do Niemiec drugim lotem czarterowanym przez IOM w połowie listopada”.

Milun Jovanovic, oficer operacyjny IOM w Etiopii, powiedział: “Ważne jest, abyśmy ułatwiali przesiedlanie uchodźców poprzez zapewnienie bezpiecznego transportu. » : “Cieszymy się, że uchodźcy mogli skorzystać z tego lotu czarterowego, start i lądowanie, bez żadnych kłopotów”, dodał Jovanovic.

W zeszłym roku, po złożeniu wniosku o udzielenie informacji do rządu niemieckiego, poseł AfD Leif-Erik Holma zauważył, że prawie 30% “osób ubiegających się o azyl” przybyło do Niemiec samolotem, donosi Junge Freiheit.

Dzięki lotom ONZ w ramach “przesiedlenia uchodźców”, którzy teraz oficjalnie podróżują bezpośrednio z Afryki do Niemiec, oczekuje się, że ta 30-procentowa liczba znacznie wzrośnie.

Źródło: Alter Info

https://www.alterinfo.ch/2019/10/21/des-vols-de-lonu-en-provenance-dafrique-transportent-directement-des-migrants-en-allemagne/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,504FaniLubię
18,035ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy