w ,

UWAGA! Trump podpisał ustawę 447 dotyczącą mienia pożydowskiego m.in. w Polsce! Jesteśmy zagrożeni bezprawnymi roszczeniami!

Donald Trump podpisał tzw. ustawę 447, która zobowiązuje Departament Stanu USA do składania corocznych raportów na temat restytucji mienia pożydowskiego. Według niektórych analiz administracja amerykańska otrzymała w ten sposób instrument nacisku na Polskę, by należne Skarbowi Państwa mienie bezspadkowe oddawała organizacjom żydowskim.

„Prezydent Donald Trump podpisał ustawę 447, »Sprawiedliwość dla ocalonych, którzy nie otrzymali zadośćuczynienia«, która nakłada obowiązek składania raportu o działaniach niektórych państw obcych w odniesieniu do mienia pochodzącego z epoki Holokaustu” – głosi lakoniczny komunikat opublikowany na stronie Białego Domu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Żydzi idą na całość. Amerykańska ustawa „JUST Act” pozwoli środowisku żydowskiemu – nie tylko spadkobiercom – domagać się zwrotu nieruchomości od Polski!

Ustawa zobowiązuje Departament Stanu do składania raportów o działaniach niektórych państw wobec mienia pożydowskiego (ustawa używa pojęcia „mienie pochodzące z epoki Holokaustu”), w tym w szczególności przekazywania tego mienia bądź odpowiedniej rekompensaty „na cele potrzebujących ocalonych z Holokaustu lub na inne cele”.

Raportami mają być objęte państwa sygnatariusze Deklaracji Terezińskiej, podpisanej przez Polskę i 45 innych państw (m.in. kraje UE, Izrael, USA, Kanadę, Argentynę, Urugwaj i Szwajcarię) w 2009 r. W odniesieniu do państw, które w przeszłości były rządzone przez komunistów monitoring ma być rozszerzony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Chcą go wsadzić do więzienia za ujawnienie, że córka ministra Ćwiąkalskiego, jako kurator 118 letniej osoby, brała udział w nielegalnej reprywatyzacji kamienicy na Ochocie!

Według analizy prawnej przeprowadzonej przez amerykańską Polonię ustawa 447 pozwala nie tylko monitorować objęte ustawą państwa, ale wywierać na nie naciski. Zdaniem inż. Edmunda Lewandowskiego z Koalicji Polonii Amerykańskiej może chodzić np. o uzależnienie sprzedaży Polsce rakiet Patriot od spełnienia żądań organizacji żydowskich.

Za: TVP.info

https://www.youtube.com/watch?v=GRQDl42wGAY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Katowice: już dziś Marsz Powstańców Śląskich! Środowiska lewicowe zapowiadają blokadę marszu ku czci polskich bohaterów!

Warszawiaku obejrzyj! Patryk Jaki: Ratusz HGW i Trzaskowskiego ciągle stoi po stronie mafii reprywatyzacyjnej!