UWAGA! Turcy pobili Polaków w Białymstoku! W tym KOBIETY! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

UWAGA! Turcy pobili Polaków w Białymstoku! W tym KOBIETY!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Do zdarzenia doszło wczoraj nad ranem w jednym z lokali restauracyjnych na ul. Malmeda w Białymstoku. Jak to się mówi “od słowa do słowa zaczęła się rozmowa”, która zakończyła się bójką na ulicy. 5. młodych Turków zaatakowało grupę Polaków, która przebywała w lokalu. W efekcie tego 6 osób, trzy kobiety i trzech mężczyzn, w wieku 24 do 47 lat doznało ze strony Turków obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że wewnątrz lokalu doszło do nieporozumień i utarczki słownej. W ruch poszły pięści. Bójka przeniosła się na ulicę.

Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i dzięki temu, że był monitoring całe zdarzenie zostało zarejestrowane, a sprawcy szybko zatrzymani przez policję. Okazało się, że są to młodzi Turcy w wieku 18-23 lata. Wczoraj przesłuchano zatrzymanych.

Za: dzienniknarodowy.pl, wspolczesna.pl

ZOBACZ: We Francji pobili kelnerkę, bo ta sprzedawała alkohol w czasie Ramadanu!

Mój komentarz: jak to się stało, że banda turasów bije w Polsce kobiety i nikt nie reaguje? Przecież każdy Polak powinien się od razu bydlakom do gardła rzucić, tak aby policja nie była potrzebna a koroner.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,223FaniLubię
17,877ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy