UWAGA! W 2014 roku rząd PO-PSL przyznał koncesję na handel bronią dla Fundacji Otwarty Dialog! - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

UWAGA! W 2014 roku rząd PO-PSL przyznał koncesję na handel bronią dla Fundacji Otwarty Dialog!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Podczas protestów opozycji związanych z planowaną przez PiS dekomunizacją wymiaru sądownictwa, w sieci ukazała się instrukcja nawołująca do „wyłączenia rządu” Beaty Szydło i destabilizacji sytuacji w Polsce. Autorem dokumentu jest Bartosz Kramek z Fundacji Otwarty Dialog. W radzie tej fundacji zasiada również mec. Jacek Świeca, biznesowo powiązany z gen. Markiem Dukaczewskim, byłym szefem WSI i prezesem Stowarzyszenia „Sowa”, które zrzesza byłych oficerów WSI związanych z rosyjskimi służbami specjalnymi. Z kolei prezesem Fundacji Otwarty Dialog jest Lyudmyla Kozlowska, prywatnie żona Kramka.

W 2014 roku za rządów koalicji PO-PSL Fundacja Otwarty Dialog zwróciła się do ówczesnej szefowej MSW Teresy Piotrowskiej, uchodzącej wówczas za przyjaciółkę Ewy Kopacz, o koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej „w zakresie obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym”. Minister spraw wewnętrznych uchodziła wówczas za przyjaciółkę późniejszej premier Ewy Kopacz. Teresa Piotrowska, jako minister spraw wewnętrznych, wydała tę zgodę. Koncesję na handel bronią otrzymała tym samym Fundacja Otwarty Dialog, która w 2017 roku nawołuje do „stworzenia polskiego Majdanu”.

Wniosek Fundacji Kramka o uzyskanie koncesji na handel bronią pozytywnie zaopiniował były szef Służby Kontrwywiadu za rządów PO-PSL Piotr Pytel, któremu obecnie prokuratura postawiła zarzuty karne ws. nielegalnej współpracy z FSB.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak 12 czerwca 2017 roku wydał decyzję o cofnięciu Fundacji Otwarty Dialog koncesji na handel bronią.

Za: TVP INFO

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,874ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy