Uwaga! YouTube blokuje filmy Jacka Międlara, Facebook usunął jego stronę... - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Uwaga! YouTube blokuje filmy Jacka Międlara, Facebook usunął jego stronę…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wolność słowa? wolność wyrażania własnych opinii? Dzisiaj to jedynie mrzonki, Wam pozostawiam ocenę poglądów Jacka Międlara ale uważam, że blokowanie człowieka tylko dlatego, że ma prawicowe poglądy jest zwykłą cenzurą, która powinna być zakazana. Pamiętajcie, dzisiaj Jacek Międlar, później narodowcy czy kukizowcy, później PiS… To jest akcja zwalczania ludzi o konserwatywnych poglądach.

Filmy Jacka Międlara zostały zablokowane, w Polsce nie można ich wyświetlać (swoją drogą YouTube zablokował niedawno kanał Marcina Osadowskiego – NPTV), jego fanpage na Facebooku został zablokowany:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,169FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy