W Iraku powiesili 36 bojowników Państwa Islamskiego, którzy wymordowali 1700 irackich żołnierzy [wideo] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

W Iraku powiesili 36 bojowników Państwa Islamskiego, którzy wymordowali 1700 irackich żołnierzy [wideo]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

To była jedna z wielu pokazowych zbrodni Państwa Islamskiego jakiego dokonało ono w ciągu kilku lat. W 2014 roku 1700 irackich żołnierzy, którzy trafili do niewoli po zdobyciu przez Państwo Islamskie obozu wojskowego, miało obiecane, że zostaną zwolnieni i będą mogli wrócić do domów. Niestety, wszyscy zostali wymordowani z broni maszynowej. Zbrodnia ta była przez dzihadystów sfilmowana i z dumą prezentowana.

Kilka dni temu 36 bojowników Państwa Islamskiego za tę zbrodnię odpowiedziało najwyższą karą. Karą śmierci. Powieszono ich na oczach rodzin ofiar. A informację o wykonaniu egzekucji ogłosił osobiście prezydent Iraku.

Przez blisko rok nie wiadomo było gdzie spoczywają ciała wymordowanych żołnierzy, głównie rekrutów. W ustaleniu miejsca pomogły wspomniane nagrania dżihadystów.

Iraccy jeńcy prowadzeni na śmierć. M.in. te nagrania pozwoliły ustalić miejsce w którym zagrzebano ciała 1700 żołnierzy

Ekshumacja ciał pomordowanych jeńców

Ekshumacja ciał pomordowanych jeńców

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,169FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy