W Niemczech nowe zwyczaje. Od 2015 roku odnotowano tam ponad tysiąc małżeństw zawartych z dziećmi! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

W Niemczech nowe zwyczaje. Od 2015 roku odnotowano tam ponad tysiąc małżeństw zawartych z dziećmi!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Za naszą zachodnią granicą pojawiły się nowe zwyczaje. Dziennik “Die Welt” donosi, że wraz z falą przyjmowanych migrantów z Bliskiego Wschodu rośnie liczba małżeństw zawieranych z dziećmi. Od początku 2015 roku odnotowano tam oficjalnie już ponad tysiąc takich przypadków. Niestety, nikt nie wie jaka może być prawdziwa skala tego problemu, bowiem większość małżeństw dorosłych mężczyzn z niepełnoletnimi dziewczynami nie jest ujawniana lokalnym władzom.

Pod względem możliwości zawarcia związku małżeńskiego niemieckie prawo jest tożsame z polskim. Co do zasady trzeba mieć ukończone 18 lat (w wyjątkowych okolicznościach 16 lat), aby móc umocować prawnie związek między kobietą a mężczyzną przed urzędnikiem państwowym. Tyle litera prawa. W praktyce u naszych zachodnich sąsiadów rośnie liczba małżeństw zawieranych “poza systemem”, bowiem jedną stroną związku jest… dziecko.

ZOBACZ: TVN24 broni pedofilii w islamie? Nowe prawo uderzy w muzułmanów. A MOŻE BY TAK: Nowe prawo ochroni dzieci?

Jak informuje dziennik “Die Welt” – od początku 2015 roku, wraz z falą przyjmowanych migrantów z Bliskiego Wschodu, odnotowano tam istotny wzrost przypadków poślubień niepełnoletnich dziewczyn przez dorosłych mężczyzn na bazie prawa szariatu. Oficjalnie mówi się o ponad tysiącu takich sytuacji. Niestety, nikt nie wie jaka może być prawdziwa skala tego problemu, bowiem większość takich szariackich małżeństw nie jest w jakikolwiek sposób ujawniana lokalnym władzom.

Za: niewygodne.info.pl

https://www.youtube.com/watch?v=83B5PMcYRz0

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy