W Vanersborg (Szwecja) podpalono obóz dla "uchodźców" - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

W Vanersborg (Szwecja) podpalono obóz dla “uchodźców”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Szwecji w miejscowości Vanersborg piętnaście osób zostało rannych w pożarze w schronisku dla uchodźców. Najczęściej u poszkodowanych diagnozowano zatrucie tlenkiem węgla. Dwie osoby zostały ranne na skutek wyskoczenia z okien.

Przyczyny pożaru nie są jeszcze ustalone. Policja rozważa wersję podpalenia. I nic dziwnego. W 2016 roku większość pożarów w ośrodkach dla uchodźców w Szwecji powstało właśnie w wyniku podpaleń.

ZOBACZ: Jak Afrykanie dostają się do Unii Europejskiej. W Szwecji głośno o małżeństwie 71-latki z Gambijczykiem!

ZOBACZ: Policja utraciła kontrolę nad Malmö. Czy to oznacza, że Kaczyński miał jednak racje i w Szwecji istnieją strefy “NO-GO”?

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,870FaniLubię
18,077ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy