tvp info screen
w , ,

Wakacje we Włoszech? Polka zgwałcona przez czterech afrykańskich imigrantów… na oczach męża.

W nocy w Rimini we Włoszech Polka została zgwałcona przez czterech napastników. Do tragedii doszło, kiedy kobieta wybrała się z mężem na plażę. Policja poszukuje sprawców pochodzących z północnej Afryki.

Włoskie media podały, że młode polskie małżeństwo było na wakacjach w Rimini z grupą rodaków. Ostatnią noc wakacji 26-latkowie spędzali na plaży, gdzie zostali napadnięci przez czterech mężczyzn. Kobietę zgwałcili, a mężczyznę kilka razy uderzyli w głowę, w wyniku czego stracił przytomność. Oboje zostali też ograbieni.

W związku z brutalną napaścią na Polaków polskie służby konsularne podjęły natychmiastowe działania w celu pomocy poszkodowanym oraz ich rodzinie – podkreślił MSZ. – Konsul uda się w niedzielę do Rimini, aby odwiedzić pokrzywdzonych w szpitalu. Spotka się także z władzami miasta i policją w celu zaakcentowania naszych oczekiwań co do szybkiego i rzetelnego śledztwa oraz jak najszybszego ujęcia i osądzenia sprawców – zapowiedział resort.

WSZYSTKIM POLAKOM PRZYPOMINAM:

Policja ma pewność co do tego, że to wyjątkowo brutalna grupa, która jak wszystko na to wskazuje, była pod wpływem narkotyków i alkoholu. Okazało się, że po napaści na turystów z Polski zaatakowała następnie także transseksualistę z Peru. Rannego porzucili przy drodze. Włoskie media przytaczają słowa szefa policji z Rimini Maurizio Improty, który powiedział o sprawcach napadu: „Działali z nieludzką przemocą”. „Mam nadzieję, że teraz ich spotka koszmar”- dodał.

Za: onet.pl, tvp.info, dziennik.pl, interia.pl

Co myślisz?

Premier Szydło ostro odpowiedziała francuskiej wydmuszce banksterów!

Czy zgadzasz się z Patrykiem Jakim: Kara śmierci i tortury dla bydlaków, którzy bestialsko zgwałcili Polkę?