w ,

WATCHDOG POLSKA – kolejna organizacja finansowana przez pro-imigranckie organizacje Sorosa.

W ciągu ostatnich dni Watchdog pod przykrywką „kontroli obywatelskiej” bardzo się zaktywizował w zwalczaniu polskich mediów nieprzychylnych imigrantom. I nie ma się co dziwić, gdyż organizacja ta jest finansowana przez pro-imigracyjnych darczyńców, na czele z największymi organizacjami Sorosa t.j Fundacją Batorego i Instytutem Społeczeństwa Otwartego.

Lista największych darczyńców Watchdoga (ze strony http://watchdogportal.pl/watchdog-sponsors/ ).

Fundacja im. Stefana Batorego – organizacja pozarządowa założona przez amerykańskiego finansistę i filantropa, George’a Sorosa oraz grupę działaczy polskiej opozycji demokratycznej lat 80., działa na rzecz rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego.

The Open Society Institute (pl. Instytut Społeczeństwa Otwartego) – prywatna fundacja założona przez George’a Sorosa – amerykańskiego miliardera, pochodzącego z żydowskiej rodziny węgierskiej. Jej celem jest promowanie demokracji, praw człowieka, migracji, społeczeństwa otwartego i pro-rynkowych reform społeczno-ekonomicznych. Open Society Institute finansowała m.in. polską Fundację Batorego.

Fundacja im. Róży Luksemburg – niemiecka fundacja zbliżona do partii Die Linke. Powstała w 1990 w Berlinie dla analizy społecznej i politycznej. Organizacja oddana jest celom i wartościom międzynarodowego ruchu socjalistycznego i socjaldemokratycznego. Od 2003 fundacja ma biura zagraniczne w Johannesburgu, Moskwie i Warszawie.

Przypomnijmy, że Róża Luksemburg była na przełomie XIX i XX w. komunistyczną, polską działaczką żydowskiego pochodzenia, ideologiem polskiego i niemieckiego ruchu robotniczego. W swej działalności sprzeciwiała się odzyskaniu przez Polskę niepodległości. W roku 1918 była współzałożycielką Komunistycznej Partii Niemiec.

Do tego dochodzą inne organizacje i programy pośrednio lub bezpośrednio finansowane przez Sorosa poprzez Fundacje Batorego i Instytut Społeczeństwa Otwartego takie jak:

  • Europejski Fundusz na rzecz Uchodźców
  • Europejski Fundusz Powrotów Imigrantów
  • Europejski Program Integracji i Migracji (EPIM)
  • Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich
  • Demokracja w Działaniu, Fundacja im. Stefana Batorego
  • Działania Strażnicze, Fundacja im. Stefana Batorego i inne.

Artykuł podesłany przez użytkownika portalu Wykop.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Natychmiast won! To humbug, że jakiś stary żyd wywala własną kasę na osaczanie wszystkich krajów Środkowo-Wsch. Europy! Za to bardzo jest prawdopodobna rola Sorosa jako cyngla grupy Bilderberg.

    Jak by nie było, to za gardziel i won!

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

SZANUJESZ WŁASNE ŻYCIE? Nie jedź do EGIPTU CZY TURCJI 🔥🔥🔥

Czarny sen Balcerowicza: Moody’s podnosi perspektywę ratingu Polski, Eurostat potwierdza rewelacyjną produkcję, a dochody z VAT osiągają niespotykane poziomy