w ,

We Francji nie jest już bezpiecznie. Kolejny młody chłopak zadźgany we własnym domu

Kuzyn Adamy Traoré zabity, otrzymał kilka ciosòw nożem.

Djadje Traoré, lat 19, został zaatakowany na dole swojego budynku. W niedzielę, 17 listopada, 19-letni mężczyzna, otrzymuje telefon od „przyjaciela”, który prosi go, aby zszedł na dòł swojego budynku w Cité Blanche, w Saint-Ouen (Seine-Saint-Denis). Kilka chwil później, młody człowiek został znaleziony nieprzytomny, otrzymał kilka ciosòw nożem, relacjonuje Le Parisien. Kuzyn Adamy Traoré, zmarł w 2016 roku po tym, jak został aresztowany przez żandarmów.

„Co się dzieje w naszych sąsiedztwie? »

Wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną, młody człowiek zmarł w końcu, w weekend 23-24 listopada w wyniku odniesionych obrażeń. Jeden z ciosòw zranił go w serce. Ciało zostanie odesłane do Mali, kraju pochodzenia rodziny, po przeprowadzeniu sekcji zwłok. W poniedziałek jego krewni wezwali do „białego marszu” zaplanowanego na sobotę 30 listopada w Saint-Ouen. „Zaledwie tydzień temu szliśmy dla Oliviera [zlinczowanego, pobitego na śmierć nad brzegiem Kanału Ourcq] w Sevran. A teraz Djadje też nas opuścił. Ta przemoc, ta destrukcyjna nienawiść musi się skończyć” – napisała Assa Traoré, siostra Adamy, na Facebooku. „Dziś każdy musi przyjąć na siebie odpowiedzialność, zwłaszcza państwo, które musi zadać sobie właściwe pytania: co się dzieje w naszych dzielnicach? ” mając na myśli również  przemoc ze strony policji.

Wszczęto dochodzenie w sprawie zabójstwa.

Djadje „był całkowicie nieszkodliwy”, kontynuowała jego siostra, tłumacząc, że wyszedł z domu bez telefonu komórkowego i płaszcza. „Chcemy, żeby policja przeprowadziła prawdziwe dochodzenie, żeby dowiedzieć się, co się stało i kto to zrobił”, powiedziała. Starszy brat Djadje, Hamza, powiedział, że nigdy mimo wszystko, nie czuł się zagrożony. „W wyniku tego marszu, mamy nadzieję, że ludzie, którzy coś widzieli lub słyszeli, zgłoszą się na policję i przyspieszą śledztwo”, wyjaśnił dla Le Parisien.

Maturzysta w liceum ekonomicznym “Alembert” w Aubervilliers i sportowiec, Djadje Traoré, pozował do zdjęć jako model i miał „wiele projektów na przyszłość”, jak twierdzi jego rodzina. Dochodzenie w sprawie zabójstwa zostało wszczęte przez prokuraturę w Bobigny.

Źròdło: Valeurs Actuelles

https://www.valeursactuelles.com/faits-divers/seine-saint-denis-le-cousin-dadama-traore-tue-coups-de-couteau-113240

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

UWAGA! ONZ transportuje z Afryki migrantów bezpośrednio do Niemiec lotami czarterowymi.

Partia ich jedynym żywicielem! Oświadczenia majątkowe posłów RAZEM