Wejherowo: bandyci połamali księdzu żebra i splądrowali mieszkanie! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Wejherowo: bandyci połamali księdzu żebra i splądrowali mieszkanie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W środę 8 lutego nieznani sprawcy napadli na proboszcza parafii pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej w Kąpinie koło Wejherowa (woj. pomorskie). Bandytami kierował najpewniej motyw rabunkowy, jednak obrażenia jakich doznał ksiądz wskazują na wyjątkowe bestialstwo przestępców. Jak dotąd sprawców ataku nie odnaleziono.

Duchowny został napadnięty gdy po odprawieniu wieczornej Mszy Świętej parkował samochód w garażu. Wtedy bandyci uderzyli w głowę i zawlekli do miejsca zamieszkania (inna podawana w mediach wersja mówi o zastraszeniu księdza przy pomocy broni).

Następnie, już w domu duchownego, doszło do bestialskiego pobicia. Kapłan ma połamane żebra i ogólne potłuczenia ciała. Jest przytomny, ale przez kilka dni będzie musiał pozostać pod opieką lekarzy.

Oprócz zadawania fizycznego bólu kapłanowi, bandyci obrabowali go. Splądrowali mieszkanie, ukradli 20 tys. zł i samochód, do którego kluczyki dał im zastraszony przemocą ksiądz.

Policja zabezpieczyła ślady, ustala okoliczności ataku i szuka przestępców. Śledztwo wszczęła również prokuratura. Najprawdopodobniej sprawców napaści było dwóch.

Za: pch24.pl, źródło: dziennikbaltycki.pl, radiogdansk.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy