Wiceminister sprawiedliwości: "Jestem zwolennikiem kary śmierci. To mój prywatny pogląd" - PrawicowyInternet.pl
piątek, 29 maja, 2020

Wiceminister sprawiedliwości: “Jestem zwolennikiem kary śmierci. To mój prywatny pogląd”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wiceminister Patryk Jaki potwierdził swoje stanowisko w sprawie kary śmierci. Jak zauważył, wymiar sprawiedliwości w Europie został postawiony na głowie za sprawą politycznej poprawności. Zastępca Zbigniewa Ziobro gościł w TVN24.

– Polityka karna w Europie stoi na głowie i ludzie przestali wierzyć w to przez poprawność polityczną, że sprawców czeka sprawiedliwa kara. Zwycięża myślenie, że to ofiara, a nie sprawcy mają przepraszać – powiedział w programie „Jeden na jeden” minister Jaki.

– Dalej jestem zwolennikiem kary śmierci. Tutaj nie zmieniłem poglądu. To mój prywatny pogląd – stwierdził wiceminister sprawiedliwości w rozmowie z Bogdanem Rymanowski zauważając jednocześnie, że obecnie wprowadzenie kary ostatecznej jest niemożliwe.

Patryk Jaki pokazał jak funkcjonują dzisiejsze elity UE: Za co się nie wezmą to popsują. [WIDEO]

– Tego fragmentu o torturach pewnie bym już nie powtórzył, dlatego że oczywiście była przeinaczana. Chodziło tylko o rozważania teoretyczne – dodał Patryk Jaki. W ubiegłym tygodniu lewicowe media rozpętały przeciw politykowi nagonkę, gdyż po brutalnym gwałcie na Polce we włoskim Rimini w emocjonalnym wpisie na Twitterze stwierdził, że dla sprawców należałoby rozważyć nawet tortury. Później wycofał się ze słów podtrzymując stanowisko dotyczące kary śmierci.

Za: pch24.pl, źródło: tvn24.pl / 300polityka.pl

Czy zgadzasz się z Patrykiem Jakim: Kara śmierci i tortury dla bydlaków, którzy bestialsko zgwałcili Polkę?

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,187FaniLubię
17,880ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy