w ,

„Więcej szacunku mam dla k** spod sklepu jak dla Ciebie” tak Obywatele RP traktują młodziutką dziennikarkę! [WIDEO]

W piątek przed sejmem została zaatakowana reporterka programu „W tyle wizji”. Sytuacja miała miejsce podczas protestu Obywateli RP, na którym jeden z ochroniarzy nazwał reporterkę „k…”.

Reporterka programu „W tyle wizji” i operator kamery zostali obrzuceni szeregiem inwektyw.

– Sprzedawczyku! Kogo Ty nagrywasz? Obywatela, który walczył o tą Polskę, (…) abyś tutaj teraz stał i podjudzał!? Śmieciarzu jeden – krzyczał w stronę operatora jeden z ochroniarzy Obywateli RP, którzy zazwyczaj kręcą się w pobliżu Pawła Kasprzaka, czy wcześniej koło Władysława Frasyniuka.

– Więcej mam szacunku dla „k…” spod latarni, niż dla Ciebie (Odpuść, do „g…a” się nie przemawia – słychać w tle). Tamta przynajmniej wie o co chodzi, a Ty jesteś sprzedajna za nic…– zwrócił się do reporterki TVP.

Sytuacji przyglądał się Bartosz Kramek, przewodniczący rady fundacji „Otwarty Dialog”. W obronie reporterki stanęła kobieta.

https://www.youtube.com/watch?v=W5fvpHbeXpQ

Co myślisz?

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Kobiety nie powinno się obrażać każda zasługuje na szacunek… za młoda jest żeby zrozumieć jaki ustrój popiera. Ma pracę pracuje… ale dziennikarką, reporterką to bym ja jej nie nazywał.

  2. a ten śmieć pseudo straznik to niejaki Franciszek Jagielski z Łodzi , cham i prostak a ma sie niby za rycerza haha zerknijcie na profil ..

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

OBŁĄKANIE RP | „NORMALNY CZŁOWIEK NIE MOŻE PÓJŚĆ PO ULICY BO MOŻE DOSTAĆ W ŁEB OD FASZYSTY!”

AGRESJA TOTALNEJ OPOZYCJI! Nieznani sprawcy podpalili biuro poselskie Beaty Kempy w Sycowie!