Wielka Brytania wystąpiła z Unii Europejskiej aby dołączyć do Ligi Państw Arabskich - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Wielka Brytania wystąpiła z Unii Europejskiej aby dołączyć do Ligi Państw Arabskich

on

- Reklama-
Wiele osób zastanawia się jak mogło dojść do tego, że Wielka Brytania opuści Unię Europejską, jedni sugerują, że to wina europejskich polityków pokroju Schulza i Junckera, którzy celowo sprowokowali brytyjskie społeczeństwo do opuszczenia Unii (mówił o tym Korwin). Inni sugerują, że Wielka Brytania i tak pozostanie w strukturach unijnych i widzą możliwość przeprowadzenia kolejnego referendum.
Żaden z polityków wypowiadających się na temat brexitu nie wpadł na najprostszy powód, fizyczne oddalenie się brytyjskiej kultury i brytyjskiego społeczeństwa od Europy i europejskiej kultury.
Przedstawię Wam kilka filmów przedstawiających obecne życie w Wielkiej Brytanii:
- Reklama -
- Reklama -

Jak się Wam podoba dzisiejsza Wielka Brytania? Czy przypomina Europę? Coś mi się wydaję, że już niedługo, w ciągu jednego pokolenia, śmiało będą mogli dołączyć do Ligi Państw Arabskich! W końcu już dzisiaj nie panują nad własnym państwem, nie mają władzy w muzułmańskich strefach no-go a swoim żołnierzom zakazują chodzenia w umundurowaniu “aby nie drażnić” islamistów. 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy