w ,

Wielki skandal! Czołowi politycy na jednej grupie z hejterskim, przestępczym Sokiem z Buraka!

Dziennikarz Marcin Dobski poinformował, że kilku czołowych polityków Platformy Obywatelskiej przynależało do prywatnej grupy “Soku z Buraka” na Twitterze. Byli, ponieważ większość z nich zaczęła uciekać wraz z publikacją wiadomości. Nie tylko uciekali, również zostali złapani na kłamstwie.

Dobski ujawnia kulisy działalności Soku z Buraka na Twitterze. Oprócz posłów Cezarego Tomczyka i Sławomira Nitrasa w grupie na Twitterze z Sokiem z Buraka byli też szef PO Borys Budka, Izabela Leszczyna, Krzysztof Brejza, Kinga Gajewska, Monika Wielichowska, Marcin Kierwiński.

To już kolejny z serii wpisów Marcina Dobskiego, który dowodzi powiązań prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej z jednym z najbardziej hejterskich profili w sieci – SokiemzBuraka. Chodzi o jego twitterowe konto. Pod koniec zeszłego tygodnia ujawniono zrzuty ekranów – wykonane w czasie kampanii europejskiej, gdy PO i PSL szły razem do wyborów) potwierdzające te pogłoski. Z kolei w niedzielę Dobski ujawnił na Twitterze, że istnieje prywatna grupa na platformie, zarządzana przez profil SokzBuraka, do której należą politycy PO. W grupie było 10 członków.

Strona SokzBuraka, która istnieje w sieci od pięciu lat, a którą „lubi” ponad 800 tys. osób, jest przestrzenią, gdzie powstały już setki hejterskich i kłamliwych wpisów. Większość z nich dotyczy polityków Prawa i Sprawiedliwości; treści uderzają też w Kościół katolicki i dziennikarzy TVP.

Poseł Cezary Tomczyk próbował wybrnąć z sytuacji publikując kłamliwy wpis: „Takie grupy tworzy nadawca bez informowania odbiorcy. Codziennie jestem dodawany do 100 grup Na to wpływu nie mam:) Myśle, że solidarnie prowokacjom trzeba mówić stop. Zaraz się dodam do grupy z Andrzejem Dudą. Kiedyś jednym samochodem co tydzień jeździliśmy do Superstacji:)” – Marcin Dobski bardzo szybko zgasił Tomczyka publikując fragment działalności Tomczyka na grupie z Sokiem z Buraka, po czym Tomczyk go zablokował. Dziecinada! To pokazuje jakiej moralności są posłowie PO.

„To tutaj internauci zostali nakarmieni kłamstwem o aborcji, której miała dokonać Małgorzata Wassermann, oraz niewybrednymi kpinami z prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego. To tutaj była największa chyba kumulacja fotografii Beaty Szydło czy Jarosława Kaczyńskiego z powykrzywianymi twarzami” – z tym współpracują, współtworzą parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

76 lat temu, w środku nocy, Ukraińcy wyrżnęli polską wieś. Mordowali kobiety, dzieci, starców. Zginęło do 140 Polaków

Mamy dowód! Sok z Buraka tworzył materiały dla czołowych polityków Platformy Obywatelskiej!