http://www.pch24.pl/za-dary-reformacji-juz-dziekujemy,46944,i.html
w ,

WIELKIE BRAWA! Anna Siarkowska zatrzymała świętowanie 500-lecia reformacji przez Sejm!

Fragment artykułu z portali pch24: Rewolucja światowa w ramach mądrości kolejnych etapów sięga po coraz to nowe ideologie – wszystkie one jednak czerpią z tamtego zatrutego źródła. Jak bez niedomówień wykłada ksiądz profesor Tadeusz Guz: Wspólnym mianownikiem wszystkich ideologii nowoczesności jest ich wrogie antykościelne i antykatolickie oblicze oraz ich żywotna relacja z protestantyzmem. Nikt tak nie próbował satanizować Boga jak Marcin Luter. Zatem jesienią w szwedzkim Lundzie przystoi, owszem, jedna intencja nie dosyć chyba omodlona: o spokój duszy dzielnego Nilsa Dacke i wszystkich innych skandynawskich męczenników. A kto się tam wybiera dziękować za „dary reformacji”, ten przejawia poważny deficyt ducha lub intelektu – tertium non datur – brak wiedzy albo uczciwości.

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Zachęcam Państwa do obejrzenia filmu dokumentalnego „Luter i rewolucja protestancka” (100 minut prawdy na 500-lecie zakłamania)

  2. Polecam Państwu obejrzenie filmu dokumentalnego „Luter i rewolucja protestancka” – (Jak wielką katastrofę może spowodować jeden człowiek?)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

PROWOKATORKA Z OBYWATELI RP udaje pobitą przez Policję!

Komisja Europejska wraz z Billem Gatesem sfinansują wielki projekt modyfikacji żywności (GMO)