Wielkie zagrożenie pożarami lasów! Prawie w całym kraju! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Wielkie zagrożenie pożarami lasów! Prawie w całym kraju!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Tak wygląda obecnie mapa zagrożenia pożarowego w #LasyPaństwowe. Codziennie jest 2 razy aktualizowana. Prawie wszędzie mamy najwyższy stopień zagrożenia pożarowego. W tym roku na ochronę ppoż. wydamy 100 mln zł. – pisze na Twitterze rzecznik Lasów Państwowych Anna Malinowska. Nie tylko koronowirus, ale też najwyższy stopień zagrożenia pożarowego. Obok zarazy i kryzysu gosp. mamy jeszcze suszę jakiej dawno nie było o tej porze roku. W Ministerstwie Środowiska grupa ekspertów pracuje nad działaniami długofalowymi, a na już 100 mln na ochronę ppoż. lasów – dodaje minister Michał Woś. 

Od początku roku w lasach państwowych wybuchło ponad 200 pożarów, w wyniku czego spłonęło 66 hektarów. W lasach na obszarze niemal całego kraju obowiązuje trzeci, najwyższy stopień zagrożenia pożarowego.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy