w ,

Wiktor Orban o politycznej poprawności. Europa jest intelektualnie rozbrojona w obliczu inwazji islamskiej!

Premier Węgier Wiktor Orban ostro skrytykował europejską politykę migracyjną. W przemówieniu wygłoszonym na spotkaniu Europejskiej Partii Ludowej na Malcie ostrzegał przed „migracją, czyli koniem trojańskim terroryzmu”.

Jak mówił Orban, „język liberalnej politycznej poprawności jest niezdolny do rozpoznania i zrozumienia niebezpieczeństw imigracji”. Jeżeli rzeczy będą dalej rozwijać się tym trybem, jeszcze obecnie żyjące generacje Europejczyków staną w obliczu dominującej islamskiej obecności na kontynencie.

Rozumiem, że lewicowcy stawiają nas pod ideologicznym pręgierzem, chcąc wywołać na Zachodzie poczucie winy za krucjaty i kolonializm, ale ta lewicowa polityka jest intelektualnym rozbrojeniem Europy w obliczu inwazji muzułmańskiej imigracji – powiedział węgierski premier. Orban wskazywał też, że napływ mahometańskich „uchodźców” wiąże się z problemem narastającego antysemityzmu.

POLECANY ARTYKUŁ: Orban na granicy z Serbią buduje właśnie drugie, masywne ogrodzenie! Węgry przygotowują się na kolejny napływ muzułmańskich uchodźców!

„Imigranci nie chcą się dopasowywać się do społeczeństwa ani się integrować, woląc tworzyć równoległe społeczeństwa”, krytykował premier Węgier. Dodał, że imigracja nie jest rozwiązaniem europejskich problemów z rynkiem pracy. Rozwija się raczej w swoisty model biznesowy z udziałem organizacji pozarządowych.

Za: pch24.pl, Źródło: jungefreiheit.de

„The Times”: Polska i Węgry otrzymają ultimatum: Unia Europejska albo przyjęcie imigrantów.

Co myślisz?

Po II wojnie światowej miliony Niemców uważały, ze eksterminacja Żydów i Polaków była konieczna!

W przyszłym roku ruszy przekop przez Mierzeję Wiślaną. Możliwe cztery lokalizacje