Wiktor Orban o politycznej poprawności. Europa jest intelektualnie rozbrojona w obliczu inwazji islamskiej! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Wiktor Orban o politycznej poprawności. Europa jest intelektualnie rozbrojona w obliczu inwazji islamskiej!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Premier Węgier Wiktor Orban ostro skrytykował europejską politykę migracyjną. W przemówieniu wygłoszonym na spotkaniu Europejskiej Partii Ludowej na Malcie ostrzegał przed „migracją, czyli koniem trojańskim terroryzmu”.

Jak mówił Orban, „język liberalnej politycznej poprawności jest niezdolny do rozpoznania i zrozumienia niebezpieczeństw imigracji”. Jeżeli rzeczy będą dalej rozwijać się tym trybem, jeszcze obecnie żyjące generacje Europejczyków staną w obliczu dominującej islamskiej obecności na kontynencie.

Rozumiem, że lewicowcy stawiają nas pod ideologicznym pręgierzem, chcąc wywołać na Zachodzie poczucie winy za krucjaty i kolonializm, ale ta lewicowa polityka jest intelektualnym rozbrojeniem Europy w obliczu inwazji muzułmańskiej imigracji – powiedział węgierski premier. Orban wskazywał też, że napływ mahometańskich „uchodźców” wiąże się z problemem narastającego antysemityzmu.

POLECANY ARTYKUŁ: Orban na granicy z Serbią buduje właśnie drugie, masywne ogrodzenie! Węgry przygotowują się na kolejny napływ muzułmańskich uchodźców!

„Imigranci nie chcą się dopasowywać się do społeczeństwa ani się integrować, woląc tworzyć równoległe społeczeństwa”, krytykował premier Węgier. Dodał, że imigracja nie jest rozwiązaniem europejskich problemów z rynkiem pracy. Rozwija się raczej w swoisty model biznesowy z udziałem organizacji pozarządowych.

Za: pch24.pl, Źródło: jungefreiheit.de

„The Times”: Polska i Węgry otrzymają ultimatum: Unia Europejska albo przyjęcie imigrantów.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,716FaniLubię
18,064ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy