Włosi zamykają nielegalne meczety. Muzułmanie protestują... - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Włosi zamykają nielegalne meczety. Muzułmanie protestują…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Pięć nielegalnych muzułmańskich domów modlitwy zamknęła w ostatnim czasie policja na terenie samego tylko Rzymu. Włochy prowadzą akcję kontrolowania przepływów pieniężnych do ośrodków, w których propagowany jest islam.

Likwidacja meczetów wzbudziła sprzeciw najbardziej zainteresowanych. Wyznawcy Allaha protestowali w pobliżu Koloseum. Kairskie Obserwatorium Przeciwko Islamofobii uznało, iż „zamykanie meczetów może przyczynić się do wzmacniania radykalizmu i dawać ekstremistom usprawiedliwienie dla ich aktów kryminalnych”.

Gwardia Finansowa prowadzi obecnie na terenie całych Włoch akcję kontrolowania wpływów finansowych do ośrodków islamskich. Te powstają jak grzyby po deszczu a ich liczbę urzędnicy oceniają na setki.

Ekspansja islamu budzi na Półwyspie Apenińskim coraz większy opór. W Lombardi, Wenecji i Ligurii władze znacznie mniej chętnie niż jeszcze niedawno udzielają pozwoleń na budowę ośrodków muzułmańskich.

Za: pch24.pl, źródło: Radio Watykańskie

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy