w , , ,

Włosi zamykają nielegalne meczety. Muzułmanie protestują…

Pięć nielegalnych muzułmańskich domów modlitwy zamknęła w ostatnim czasie policja na terenie samego tylko Rzymu. Włochy prowadzą akcję kontrolowania przepływów pieniężnych do ośrodków, w których propagowany jest islam.

Likwidacja meczetów wzbudziła sprzeciw najbardziej zainteresowanych. Wyznawcy Allaha protestowali w pobliżu Koloseum. Kairskie Obserwatorium Przeciwko Islamofobii uznało, iż „zamykanie meczetów może przyczynić się do wzmacniania radykalizmu i dawać ekstremistom usprawiedliwienie dla ich aktów kryminalnych”.

Gwardia Finansowa prowadzi obecnie na terenie całych Włoch akcję kontrolowania wpływów finansowych do ośrodków islamskich. Te powstają jak grzyby po deszczu a ich liczbę urzędnicy oceniają na setki.

Ekspansja islamu budzi na Półwyspie Apenińskim coraz większy opór. W Lombardi, Wenecji i Ligurii władze znacznie mniej chętnie niż jeszcze niedawno udzielają pozwoleń na budowę ośrodków muzułmańskich.

Za: pch24.pl, źródło: Radio Watykańskie

https://www.youtube.com/watch?v=8e2Qn5Vh3Wc&list=PLpBgTSnFz5mn-vF4ebkz4YCqGWyrwcDiY&index=85

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Komorowski zasłynął kiedyś tekstem: „Zmień pracę, weź kredyt”. Dzisiaj o wiele bardziej pasowałoby: „Załóż fundację, weź dotację…”

Wizyta w meczecie to obowiązek niemieckich uczniów. Za absencję – kara!