Za: jihadwatch.org
w , , ,

Wolność religijna w Niemczech? Afgan zamordował rodaczkę, ponieważ nawróciła się na chrześcijaństwo.

W niemieckim Prien am Chiemsee w Bawarii doszło w sobotę, 30 kwietnia, do brutalnego mordu na 38-letniej imigrantce z Afganistanu. Policja nie wyklucza, że motywem zbrodni była nienawiść do chrześcijaństwa, które wyznawała kobieta.

38-letnia Afganka Fatima S., matka czworga dzieci, została w sobotę zamordowana przez swojego rodaka, 29-letniego azylanta. Mężczyzna zaatakował ją nożem przed supermarketem, do którego kobieta przyjechała na zakupy z dwójką swoich najmłodszych dzieci. Jak relacjonowali świadkowie, Afgańczyk zaszedł kobietę od tyłu, zadał jej cios nożem w głowę a następnie przeciął gardło. Został obezwładniony przez przechodniów i jednego przypadkowo obecnego na miejscu zdarzenia policjanta.

Siostra zamordowanej kobiety, Somi A., jest przekonana o antychrześcijańskim motywie zbrodni. Fatima S. kilka lat temu ochrzciła się w jednej ze wspólnot ewangelickich. – Moja siostra musiała umrzeć, bo stała się chrześcijanką – powiedziała Somi A. w rozmowie z dziennikiem „Bild”. Według jej słów sprawca mordu wiedział o konwersji kobiety, ponieważ widział ją między innymi w drodze do kościoła. Afgańczyk, który mieszkał w ośrodku dla uchodźców, miał wcześniej kilkakrotnie zapowiedzieć swoją zbrodnię.

Policja sprawdza obecnie, czy ofiarę i mordercę mogła łączyć jakaś relacja. Według 20-letniego syna Fatimy S. oboje znali się tylko z widzenia.

Według informacji lokalnej prasy wiele lat temu kobieta rozwiodła się ze swoim mężem. Od pewnego czasu spotykała się z Niemcem z pobliskiej miejscowości.

Za: pch24.pl, źródło: jungefreiheit.de

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
nordstreamsolidarnosc

Solidarność europejska? Wielkie europejskie koncerny dołączają do Nord Stream 2. Wspomogą rosyjską inwestycję.

Kolejna #dobrazmiana Ziobry! Ułatwienia dla przedsiębiorców zatrudniających więźniów.