w ,

WOT zdemaskował manipulacje byłego premiera

Polityka to bardzo często brudna gra. Niektórzy dla prywatnych zwycięstw są w stanie nawet kłamać publicznie, byle tylko pozostać na “fali”.

były premier – Leszek Miller – napisał na Twitterze, że żołnierze WOT przebrani za policjantów zajmują się pacyfikowaniem manifestacji LGBT. Informacja ta zaczęła żyć własnym życiem w chwili, gdy podjął ją min. Leszek Balcerowicz.

Głos w sprawie zabrał rzecznik prasowy WOT – płk Marek Pietrzak.

Ostatnie dni przyniosły wysyp pomówień, insynuacji, fałszywych oskarżeń, a może po prostu zwykłych fake newsów dotyczących WOT. Te najbardziej oryginalne, najczęściej udostępniane i komentowane, miały oczywiście formę pytań sugerujących. Kilkanaście godzin po pierwszych wpisach opublikowanych na łamach mediów społecznościowych i mikroblogów, do gry weszli kolejni liderzy opinii, ale już na łamach innych mediów: radia i telewizji.

Każdy moment jest dobry by uderzyć w przeciwnika. W tym wypadku przeciwnikiem jest czołowy projekt dotyczący obronności państwa – Wojska Obrony terytorialnej. Informacje dotyczące udziału WOT w tłumieniu demonstracji, są oczywiście wyssanymi z palca bzdurami. Mało kto przy tym pamięta o ogromym wkładzie żołnierzy WOT w walce z pandemią koronawirusa. Poczynając od samego jej początku – jako wsparcie na granicach państwa, poprzez wsparcie logistyczne w kraju, na pobieraniu wymazów. Żołnierzom tym należą się wyrazy najwyższego szacunku, za godne reprezentowanie munduru oraz wypełnianie postawionych zadań.

Co zaś się tyczy wszystkich siejących nieprawdziwe informacje – wstyd. Hańbicie państwo dobre imię porządnej formacji wojskowej, zapominając przy tym o zwyczajnej ludzkiej przyzwoitości, ktorą wszyscy winniście się odznaczać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ciąg dalszy sprawy Sławomira Nowaka

Eldorado Trzaskowskiego [WIDEO]