Za: wpolityce.pl
w ,

Wreszcie odsłonili twarze! 13 grudnia TARGOWICA będzie stała razem z ZOMO!!!

Działacze Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej gotowi są sięgnąć po każdy sojusz, który może przybliżyć to środowisko do odsunięcia ekipy rządzącej od władzy. 13 grudnia opozycja chce wyjść na ulice. Niewykluczone, że znów w towarzystwie komunistycznych funkcjonariuszy bezpieki.

„Opozycja namawia do wyjścia na ulicę w dniu 13 grudnia, czyli w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Grzegorz Schetyna i Ryszard Petru pójdą w jednym szeregu z ludźmi pokroju pułkownika Mazguły? Wszystko na to wskazuje” – ocenia niezalezna.pl. Portal przypomina, że PO i N mają od kilku dni nowego koalicjanta. To właśnie pułkownik Adam Mazguła, który demonstrował przed Sejmem przeciwko odbieraniu przywilejów funkcjonariuszom komunistycznych służb.

Były funkcjonariusz podczas protestu został dopuszczony do głosu, a korzystając z okazji pokusił się o ocenę stanu wojennego. „A sam stan wojenny? Czy oprócz tego, że byli ludzie internowani, to – oczywiście, nie powiem, były tam jakieś bijatyki, były tam jakieś ścieżki zdrowia – ale generalnie rzecz biorąc najczęściej jednak dochowano jakiejś kultury w tym całym zdarzeniu. Ja przeżyłem już stan wojenny, byłem dorosłym oficerem i nie pamiętam, żeby na ulicach działy się jakieś dziwne rzeczy, jakieś szczególne prześladowania i tak dalej” – mówił Mazguła.

Pułkownik był też sygnatariuszem listu dotyczącego protestu planowanego na 13 grudnia. Jego podpis znalazł się obok nazwisk liderów PO i N. „Szefowie Platformy i Nowoczesnej będą więc najprawdopodobniej maszerować w jednym szeregu z esbekami. I to w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego!” – alarmuje niezalezna.pl.

Za: pch24.pl, Źródło: niezalezna.pl

Prorocze słowa Jarosława Kaczyńskiego i komentarze na Twitterze:

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Czy Nowoczesna wystartuje w przyszłych wyborach razem z Platformą? [WIDEO]

Internet MASAKRUJE protest KODu #13grudnia! Zobacz najciekawsze tweety!