Wreszcie odsłonili twarze! 13 grudnia TARGOWICA będzie stała razem z ZOMO!!! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Wreszcie odsłonili twarze! 13 grudnia TARGOWICA będzie stała razem z ZOMO!!!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Działacze Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej gotowi są sięgnąć po każdy sojusz, który może przybliżyć to środowisko do odsunięcia ekipy rządzącej od władzy. 13 grudnia opozycja chce wyjść na ulice. Niewykluczone, że znów w towarzystwie komunistycznych funkcjonariuszy bezpieki.

„Opozycja namawia do wyjścia na ulicę w dniu 13 grudnia, czyli w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Grzegorz Schetyna i Ryszard Petru pójdą w jednym szeregu z ludźmi pokroju pułkownika Mazguły? Wszystko na to wskazuje” – ocenia niezalezna.pl. Portal przypomina, że PO i N mają od kilku dni nowego koalicjanta. To właśnie pułkownik Adam Mazguła, który demonstrował przed Sejmem przeciwko odbieraniu przywilejów funkcjonariuszom komunistycznych służb.

Były funkcjonariusz podczas protestu został dopuszczony do głosu, a korzystając z okazji pokusił się o ocenę stanu wojennego. „A sam stan wojenny? Czy oprócz tego, że byli ludzie internowani, to – oczywiście, nie powiem, były tam jakieś bijatyki, były tam jakieś ścieżki zdrowia – ale generalnie rzecz biorąc najczęściej jednak dochowano jakiejś kultury w tym całym zdarzeniu. Ja przeżyłem już stan wojenny, byłem dorosłym oficerem i nie pamiętam, żeby na ulicach działy się jakieś dziwne rzeczy, jakieś szczególne prześladowania i tak dalej” – mówił Mazguła.

Pułkownik był też sygnatariuszem listu dotyczącego protestu planowanego na 13 grudnia. Jego podpis znalazł się obok nazwisk liderów PO i N. „Szefowie Platformy i Nowoczesnej będą więc najprawdopodobniej maszerować w jednym szeregu z esbekami. I to w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego!” – alarmuje niezalezna.pl.

Za: pch24.pl, Źródło: niezalezna.pl

Prorocze słowa Jarosława Kaczyńskiego i komentarze na Twitterze:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,164FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy