Wybierasz się na wakacje do Egiptu? Nie żyją dwie Niemki – to efekt ostatniego zamachu w Hurghadzie! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Wybierasz się na wakacje do Egiptu? Nie żyją dwie Niemki – to efekt ostatniego zamachu w Hurghadzie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dwie Niemki okazały się śmiertelnymi ofiarami zamachu, którego w piątek przy użyciu noża dokonał w Hurghadzie napastnik o nieznanych dotychczas opinii publicznej personaliach.

– Obecnie mamy już smutną pewność, że w ataku życie straciły dwie niemieckie turystki – oznajmiła w sobotę rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych naszego zachodniego sąsiada. Tamtejsze władze podkreślają, że celem ataku byli zagraniczni turyści.

Nożownik zaatakował na terenie domu wypoczynkowego w Hurghadzie – bardzo popularnym, także wśród polskich turystów egipskim kurorcie. Oprócz ofiar śmiertelnych, terrorysta zranił także dwie inne osoby. Polskie MSZ zaprzeczyło doniesieniom, że pośród poszkodowanych jest także nasz rodak.

Na początku ubiegłego roku w tym samym mieście dwóch islamistów, wyposażonych w broń palną, ładunki wybuchowe i noże, również zraniło dwóch turystów.

Za: pch24.pl, źródło: rmf24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy