Wznowienie śledztwa w sprawie śmierci Andrzeja Leppera? - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Wznowienie śledztwa w sprawie śmierci Andrzeja Leppera?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wojciech Sumliński, twórca serii książek na temat „niebezpiecznych związków” współczesnych polityków, otrzymał wezwanie do Prokuratury w sprawie śmierci Andrzeja Leppera. Jak określił to prokurator prowadzący “sprawę traktują bardzo poważnie” i bardzo możliwe, że skutkiem zeznań Pana Sumlińskiego (a de facto skutkiem informacji zawartych w książce o „Niebezpiecznych związkach Andrzeja Leppera”) będzie wznowienie śledztwa dotyczącego śmierci polityka.

Termin przesłuchania został ustalony na 24 stycznia, lecz zostało ono przełożone na 2 lutego, ponieważ Wojciech Sumliński nie mógłby wtedy się zjawić. Najprawdopodobniej przesłuchiwany będzie również major ABW Tomasz Budzyński. Twórca „niebezpiecznych związków” uważa, że ten ma dużo dokumentów oraz informacji w sprawie śmierci Leppera. Stąd też powaga całej sytuacji, ponieważ jedyne co mówił wcześniej Budzyński to to, że ujawni te informacje dopiero wtedy, gdy jakiś prokurator zechce go wysłuchać oraz, że te dokumenty są zbyt poważne, by ujawniać je w miejscach takich jak książki czy artykuły.

Za: E.Żuk, narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy