Za: narodowcy.net
w ,

Wznowienie śledztwa w sprawie śmierci Andrzeja Leppera?

Wojciech Sumliński, twórca serii książek na temat „niebezpiecznych związków” współczesnych polityków, otrzymał wezwanie do Prokuratury w sprawie śmierci Andrzeja Leppera. Jak określił to prokurator prowadzący „sprawę traktują bardzo poważnie” i bardzo możliwe, że skutkiem zeznań Pana Sumlińskiego (a de facto skutkiem informacji zawartych w książce o „Niebezpiecznych związkach Andrzeja Leppera”) będzie wznowienie śledztwa dotyczącego śmierci polityka.

Termin przesłuchania został ustalony na 24 stycznia, lecz zostało ono przełożone na 2 lutego, ponieważ Wojciech Sumliński nie mógłby wtedy się zjawić. Najprawdopodobniej przesłuchiwany będzie również major ABW Tomasz Budzyński. Twórca „niebezpiecznych związków” uważa, że ten ma dużo dokumentów oraz informacji w sprawie śmierci Leppera. Stąd też powaga całej sytuacji, ponieważ jedyne co mówił wcześniej Budzyński to to, że ujawni te informacje dopiero wtedy, gdy jakiś prokurator zechce go wysłuchać oraz, że te dokumenty są zbyt poważne, by ujawniać je w miejscach takich jak książki czy artykuły.

https://www.youtube.com/watch?v=SySY_SYte94

Za: E.Żuk, narodowcy.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Oj, KOD spadł z rowerka. Protest „studentów” w Szczecinie całkowitą klapą!

UWAGA! Pijany migrant atakował przechodniów w centrum Warszawy, molestował seksualnie dziewczynę, krzyczał „J…ć Polaków”!