Wzruszające nagranie! 7-letni Masku spod Lwowa o chęci powrotu do Macierzy [WIDEO]

1
1754

Maksiu, siedmioletni Polak spod Lwowa, marzy o powrocie do Polski. Cudownie, że polskość jeszcze żyje (po tylu latach) na naszych Kresach!

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. Szczerze nienawidzę wysokich podatków, rozbudowanego socjalu, rozdawania ludziom pięniędzy za nic i karania pracowitych za pracowitość, coraz to większym opodatkowaniem. Dodatkowo pomysł utrzymywania tu, za pieniądze ciężko zarobione przez polskich pracowników ludzi obcych kultutowo, uważających się za lepszych od nas, myślących, że płacimy im swoisty haracz za ich wyższość jest chory.

    Ludzie pomagali by sami z siebie, gdyby nie byli ograbiani przez ZUS i US miesiąc w miesiąc. Gdybym nie musiał zapłacić 1200 zł składki do ZUSu i jeszcze więcej podatków, chętnie bym wpłacił z 500zł na jakąś zbiórkę dla tej rodziny.

    Ale skoro już mamy tak dokręconą śrubę podatkową, to niech chociaż ta banda urzędasów się do czegoś przyda i ściągnie tą rodzinę do Polski. Znajdzie mieszkanie, zapewni jakiś fundusz na start i pracę. Na takie rozdawnictwo nikt sie chyba nie obrazi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here