w ,

Wzruszające nagranie! 7-letni Masku spod Lwowa o chęci powrotu do Macierzy [WIDEO]

Maksiu, siedmioletni Polak spod Lwowa, marzy o powrocie do Polski. Cudownie, że polskość jeszcze żyje (po tylu latach) na naszych Kresach!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Szczerze nienawidzę wysokich podatków, rozbudowanego socjalu, rozdawania ludziom pięniędzy za nic i karania pracowitych za pracowitość, coraz to większym opodatkowaniem. Dodatkowo pomysł utrzymywania tu, za pieniądze ciężko zarobione przez polskich pracowników ludzi obcych kultutowo, uważających się za lepszych od nas, myślących, że płacimy im swoisty haracz za ich wyższość jest chory.

    Ludzie pomagali by sami z siebie, gdyby nie byli ograbiani przez ZUS i US miesiąc w miesiąc. Gdybym nie musiał zapłacić 1200 zł składki do ZUSu i jeszcze więcej podatków, chętnie bym wpłacił z 500zł na jakąś zbiórkę dla tej rodziny.

    Ale skoro już mamy tak dokręconą śrubę podatkową, to niech chociaż ta banda urzędasów się do czegoś przyda i ściągnie tą rodzinę do Polski. Znajdzie mieszkanie, zapewni jakiś fundusz na start i pracę. Na takie rozdawnictwo nikt sie chyba nie obrazi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ponad 90 proc. internautów chce, aby prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o IPN!

MOCNE!!! Patryk Jaki o kulisach sporu Polsko-Izraelskiego – WARTO ZOBACZYĆ!!!