w ,

Z celebrytki po podstawówce robią specjalistkę od prawa konstytucyjnego. Media w amoku!

„Paulina Młynarska zabrała głos ws. wyborów. Mówi stanowcze „nie” – do wczoraj nie miałem pojęcia kto to jest Paulina Młynarska ale media robią z niej od kilku dni specjalistkę od prawa konstytucyjnego. Jakaś celebrytka głosu w wyborach nie odda! Co dalej? Kidawa dostanie o kolejny głos mniej?

Postanowiłem zajrzeć do Wikipedii kim jest ta Młynarska, otóż dziewczyna cytowana przez wszelkie media nieprzychylne konserwatystom okazała się absolwentką podstawówki, aktorką znaną jedynie z tego, że jako dziecko miała być pojona alkoholem przed rozbieranymi scenami na planie filmu Andrzeja Wajdy – (swoją drogą dlaczego nikt za to nie odpowiedział karnie? przecież to pedofilia!). Czterokrotną mężatką. Pracowała dla takich mediów jak naTemat.pl, Onet.pl, TVN Style – to również wiele wyjaśnia. Obecnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów coachingowych dla kobiet.

Co ostatnio cytowały media (o ile pudelka, naTemat, plotka, czy kozaczka można tak nazwać)? – „rząd jest „chory” i odbiera ludziom dostęp do natury”. – „Chora władzo! Walcie się!”, – „nie kryje oburzenia decyzjami rządu. Jej zdaniem wybory prezydenckie nie powinny odbywać się w maju”, „Pozwalacie na świąteczne zgromadzania w kościołach, gdzie szaleją oszołomieni szamani…”. Gdybym chciał posłuchać absolwenta podstawówki, co uważa o polityce, to poszedłbym (po skończonej kwarantannie) pod sklep monopolowy i równie intelektualne wypowiedzi co Młynarskiej usłyszałbym od człowieka, który nazwałby mnie „kierownikiem”.

Nie wiem, czy jest coś durniejszego niż stawianie w roli politycznych autorytetów celebrytów, których zdjęcia ukazują się w kolorowych pisemkach dla starszych pań; Stuhr, Wojewódzki, Młynarska, Szyc…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wielkie zagrożenie pożarami lasów! Prawie w całym kraju!

KOMPROMITACJA! Kosiniak-Kamysz nie wziął udziału w głosowaniu nad projektem ustawy PSL, bo udzielał wywiadu w TVN!