Z celebrytki po podstawówce robią specjalistkę od prawa konstytucyjnego. Media w amoku! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Z celebrytki po podstawówce robią specjalistkę od prawa konstytucyjnego. Media w amoku!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Paulina Młynarska zabrała głos ws. wyborów. Mówi stanowcze “nie” – do wczoraj nie miałem pojęcia kto to jest Paulina Młynarska ale media robią z niej od kilku dni specjalistkę od prawa konstytucyjnego. Jakaś celebrytka głosu w wyborach nie odda! Co dalej? Kidawa dostanie o kolejny głos mniej?

Postanowiłem zajrzeć do Wikipedii kim jest ta Młynarska, otóż dziewczyna cytowana przez wszelkie media nieprzychylne konserwatystom okazała się absolwentką podstawówki, aktorką znaną jedynie z tego, że jako dziecko miała być pojona alkoholem przed rozbieranymi scenami na planie filmu Andrzeja Wajdy – (swoją drogą dlaczego nikt za to nie odpowiedział karnie? przecież to pedofilia!). Czterokrotną mężatką. Pracowała dla takich mediów jak naTemat.pl, Onet.pl, TVN Style – to również wiele wyjaśnia. Obecnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów coachingowych dla kobiet.

Co ostatnio cytowały media (o ile pudelka, naTemat, plotka, czy kozaczka można tak nazwać)? – “rząd jest „chory” i odbiera ludziom dostęp do natury”. – “Chora władzo! Walcie się!”, – “nie kryje oburzenia decyzjami rządu. Jej zdaniem wybory prezydenckie nie powinny odbywać się w maju”, “Pozwalacie na świąteczne zgromadzania w kościołach, gdzie szaleją oszołomieni szamani…”. Gdybym chciał posłuchać absolwenta podstawówki, co uważa o polityce, to poszedłbym (po skończonej kwarantannie) pod sklep monopolowy i równie intelektualne wypowiedzi co Młynarskiej usłyszałbym od człowieka, który nazwałby mnie “kierownikiem”.

Nie wiem, czy jest coś durniejszego niż stawianie w roli politycznych autorytetów celebrytów, których zdjęcia ukazują się w kolorowych pisemkach dla starszych pań; Stuhr, Wojewódzki, Młynarska, Szyc…

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy