Zachodni dziennikarze opłacani przez Arabię Saudyjską. Cel: nie utożsamiać wahabizmu z terroryzmem - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Zachodni dziennikarze opłacani przez Arabię Saudyjską. Cel: nie utożsamiać wahabizmu z terroryzmem

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Według algierskiego internetowego dziennika Algérie Patriotique, władze saudyjskie prowadzą kampanię wśród zachodnich mediów, zwłaszcza francuskich, by te nie stawiały znaku równości między wahabizmem (skrajnym islamem – salafizmem) i terroryzmem.

W kraju nad Sekwaną do zrealizowania tej misji wśród dziennikarzy telewizji France24 oraz gazet: „Le Monde” i „Liberation” zobowiązany został Instytut Kulturalny Arabii Saudyjskiej. Żurnaliści otrzymali pisemne wytyczne dotyczące języka i sformułowań, jakich powinni używać gdy mówią o Arabii Saudyjskiej. Pracownicy mediów, którzy zaakceptują saudyjskie postulaty są zapewniani, że otrzymają za to hojne wynagrodzenie pieniężne.

Analogiczną akcję prowadzi Arabia Saudyjska wśród dziennikarzy belgijskich.

Za: pch24.pl

Arabia Saudyjska to największy sponsor islamskiego terroryzmu w Wielkiej Brytanii!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,725FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy