Zamieszki na granicy austriacko-włoskiej z powodu kontroli imigracyjnej. Zobacz wideo! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Zamieszki na granicy austriacko-włoskiej z powodu kontroli imigracyjnej. Zobacz wideo!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

700 protestantów z Włoch, Austrii i Niemiec spędziło niedzielę na przejściu Brenner publicznie krytykując plany Austrii o wysłaniu wojska na granice aby uporać się z rosnąca liczba imigrantów wdzierających się do Europy północnej.

Protestujący rzucali w policję kamieniami i podpalonymi flarami, pięciu policjantów zostało rannych. Funkcjonariusze odpowiedzieli jedynie psikając gazem nacierający na nich tłum. Takim właśnie sposobem islamscy imigranci już od przybycia widzą bezradność europejskiej policji, która nie może nawet skutecznie się bronić a co dopiero rzeczywiście walczyć z przestępczością. Wyrabia to w nich świadomość bezkarności i stąd tysiące gwałtów i napaści na białych obywateli Unii Europejskiej. Mają świadomość, że jedyne co im za to grozi to w najgorszym przypadku więzienie, w którym na koszt europejskiej podatnika najedzą się i dobrze się wyśpią.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy