w

Zapal Znicz Bohaterom – Akcja ZHR

Zapraszam do przyłączenia się do wspaniałej inicjatywy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej “Chwała Bohaterom“, związanej ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych oraz ze świętem Niepodległości. Akcja organizowana jest po raz czwarty ma na celu uczczenie polskich bohaterów. Pomysłodawczynią akcji jest Weronika Stawińska (kontakt: [email protected])

Ideą “Chwały bohaterom” jest pokazanie ludziom, jak wielu ludzi spoczywających teraz na cmentarzach za życia przyczyniło się, na wiele sposobów, do tego, żeby pozostawić po sobie odrobinę lepszy świat. Akcja jest bardzo prosta. Nie wymaga to niczego ponad kupienie znicza, wydrukowanie i naklejenie na niego kartki oraz zapalenie takiego znicza na wyszukanym wcześniej grobie bohatera, nie można zapomnieć także o modlitwie za odnalezionego bohatera. Akcja obejmuje cały świat i trwa od 30.10. do 12.11.2014., a została zapoczątkowana trzy lata temu w Poznaniu.

Link do wydruku: http://chwalabohaterom.zhr.pl/images/docs/wzor.pdf
Zadbaj również o oklejenie kartki taśmą klejącą, tak, aby w przypadku deszczu ona nie zamokła.
Więcej informacji na stronie internetowej akcji: http://chwalabohaterom.zhr.pl/


Jak się włączyć do akcji

Włączenie się do akcji jest bardzo proste. Nie wymaga to niczego ponad kupienie znicza, wydrukowanie i naklejenie na niego kartki oraz zapalenie takiego znicza na wyszukanym wcześniej grobie bohatera, nie można zapomnieć także o modlitwie za odnalezionego bohatera. Akcja obejmuje cały świat i trwa od 30.10. do 12.11.2014.


Zapraszam do polubienia akcji na facebooku:
Chwała bohaterom

1012079_806037869446887_9070156538800448932_n

Jednocześnie zachęcam do posłuchania pięknych harcerskich piosenek:
Piosenki Harcerskie | Śpiewnik Harcerski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
Spożywamy ze smakiem!!:)

#1 Gotuj z Ciechanem: Ciasto Ciechanowe z Budyniem

Hubalowa legendo