Zapal Znicz Bohaterom – Akcja ZHR - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Zapal Znicz Bohaterom – Akcja ZHR

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Zapraszam do przyłączenia się do wspaniałej inicjatywy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej “Chwała Bohaterom“, związanej ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych oraz ze świętem Niepodległości. Akcja organizowana jest po raz czwarty ma na celu uczczenie polskich bohaterów. Pomysłodawczynią akcji jest Weronika Stawińska (kontakt: chwala.bohaterom@zhr.pl)

Ideą “Chwały bohaterom” jest pokazanie ludziom, jak wielu ludzi spoczywających teraz na cmentarzach za życia przyczyniło się, na wiele sposobów, do tego, żeby pozostawić po sobie odrobinę lepszy świat. Akcja jest bardzo prosta. Nie wymaga to niczego ponad kupienie znicza, wydrukowanie i naklejenie na niego kartki oraz zapalenie takiego znicza na wyszukanym wcześniej grobie bohatera, nie można zapomnieć także o modlitwie za odnalezionego bohatera. Akcja obejmuje cały świat i trwa od 30.10. do 12.11.2014., a została zapoczątkowana trzy lata temu w Poznaniu.

Link do wydruku: http://chwalabohaterom.zhr.pl/images/docs/wzor.pdf
Zadbaj również o oklejenie kartki taśmą klejącą, tak, aby w przypadku deszczu ona nie zamokła.
Więcej informacji na stronie internetowej akcji: http://chwalabohaterom.zhr.pl/


Jak się włączyć do akcji

Włączenie się do akcji jest bardzo proste. Nie wymaga to niczego ponad kupienie znicza, wydrukowanie i naklejenie na niego kartki oraz zapalenie takiego znicza na wyszukanym wcześniej grobie bohatera, nie można zapomnieć także o modlitwie za odnalezionego bohatera. Akcja obejmuje cały świat i trwa od 30.10. do 12.11.2014.


Zapraszam do polubienia akcji na facebooku:
Chwała bohaterom

1012079_806037869446887_9070156538800448932_n

Jednocześnie zachęcam do posłuchania pięknych harcerskich piosenek:
Piosenki Harcerskie | Śpiewnik Harcerski

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,752FaniLubię
18,070ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy