Zapłacisz więcej za benzynę aby opłacić utrzymanie islamskich imigrantów? Europo gdzie zmierzasz? - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Zapłacisz więcej za benzynę aby opłacić utrzymanie islamskich imigrantów? Europo gdzie zmierzasz?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Minister finansów Niemiec Wolfgang Schaeuble zaproponował w sobotę, aby w razie konieczności wprowadzić w Unii Europejskiej dodatkowy podatek na benzynę w celu uzyskania środków finansowych na rozwiązanie problemu imigrantów napływających do Europy.

Schaeuble zaprezentował swoją zaskakującą propozycję w wywiadzie dla sobotniego wydania gazety “Sueddeutsche Zeitung”: “Powiedziałem, że jeśli w narodowych budżetach finansowych oraz w budżecie europejskim zabraknie środków, to ustalmy na przykład, że wprowadzamy podatek w określonej wysokości od każdego litra benzyny. W ten sposób uzyskalibyśmy środki na europejskie działania służące rozwiązaniu problemu uchodźcówDlaczego nie mielibyśmy ustalić tego w skali europejskiej, kiedy zadanie jest tak pilne.”

Janusz Korwin-Mikke zwołał specjalną konferencję prasową dotyczącą tego pomysłu:

Wiceprzewodnicząca CDU Julia Kloeckner odrzuciła pomysł swego partyjnego kolegi – ministra finansów. Przeciwne są też niemieckie automobilkluby. Pomysł ten jest moim zdaniem tak absurdalny, że niemieckiego polityka należy mocno popukać w głowę. Zachodnie społeczeństwa, swoją ciężką pracą, od lat utrzymują w swoich granicach, islamskich darmozjadów. Jak im się odwdzięczają? Terroryzm. Od szkół podstawowych niemieckie czy francuskie dzieci są zapraszane przez islamskie gangi, a nauczyciele nie robią z tego problemu, zasłaniając się “tolerancją”. W całej Europie gwałcone są setki kobiet, a media najcześciej o tym milczą albo nie podają narodowości sprawców. W całej Europie płoną przedmieścia, niszczone są tysiące samochodów, a ludzie boją się wychodzić nocą z domów… czy wreszcie najbardziej widoczne, akty terroryzmu, jak te z Londynu, Madrytu czy z Paryża.

Na walkę z postępującą islamizacją jest tylko jeden sposób. CAŁKOWITY BRAK SKRUPUŁÓW, uznanie islamu za zbrodniczą ideologię i zakaz jej wyznawania na terenie europejskich państw. Konieczne jest również obsadzenie wojskiem europejskich granic oraz przymusowa deportacja. 

Źródło: biznes.onet.pl, bankier.pl

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,232FaniLubię
17,867ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy