w , ,

Zapłacisz więcej za benzynę aby opłacić utrzymanie islamskich imigrantów? Europo gdzie zmierzasz?

Minister finansów Niemiec Wolfgang Schaeuble zaproponował w sobotę, aby w razie konieczności wprowadzić w Unii Europejskiej dodatkowy podatek na benzynę w celu uzyskania środków finansowych na rozwiązanie problemu imigrantów napływających do Europy.

Schaeuble zaprezentował swoją zaskakującą propozycję w wywiadzie dla sobotniego wydania gazety „Sueddeutsche Zeitung”: „Powiedziałem, że jeśli w narodowych budżetach finansowych oraz w budżecie europejskim zabraknie środków, to ustalmy na przykład, że wprowadzamy podatek w określonej wysokości od każdego litra benzyny. W ten sposób uzyskalibyśmy środki na europejskie działania służące rozwiązaniu problemu uchodźcówDlaczego nie mielibyśmy ustalić tego w skali europejskiej, kiedy zadanie jest tak pilne.”

Janusz Korwin-Mikke zwołał specjalną konferencję prasową dotyczącą tego pomysłu:

https://www.youtube.com/watch?v=C_VAx0sEiG8

Wiceprzewodnicząca CDU Julia Kloeckner odrzuciła pomysł swego partyjnego kolegi – ministra finansów. Przeciwne są też niemieckie automobilkluby. Pomysł ten jest moim zdaniem tak absurdalny, że niemieckiego polityka należy mocno popukać w głowę. Zachodnie społeczeństwa, swoją ciężką pracą, od lat utrzymują w swoich granicach, islamskich darmozjadów. Jak im się odwdzięczają? Terroryzm. Od szkół podstawowych niemieckie czy francuskie dzieci są zapraszane przez islamskie gangi, a nauczyciele nie robią z tego problemu, zasłaniając się „tolerancją”. W całej Europie gwałcone są setki kobiet, a media najcześciej o tym milczą albo nie podają narodowości sprawców. W całej Europie płoną przedmieścia, niszczone są tysiące samochodów, a ludzie boją się wychodzić nocą z domów… czy wreszcie najbardziej widoczne, akty terroryzmu, jak te z Londynu, Madrytu czy z Paryża.

Na walkę z postępującą islamizacją jest tylko jeden sposób. CAŁKOWITY BRAK SKRUPUŁÓW, uznanie islamu za zbrodniczą ideologię i zakaz jej wyznawania na terenie europejskich państw. Konieczne jest również obsadzenie wojskiem europejskich granic oraz przymusowa deportacja. 

https://www.youtube.com/watch?v=J-XEFqmw_qM

Źródło: biznes.onet.pl, bankier.pl

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„KRYZYS KONTROLOWANY” czyli Obniżenie Polsce Ratingu, KOD, Demokracji! Jak jesteśmy rozgrywani?

Kosiniak-Kamysz do więzienia za wydanie 50 mln złotych na portal dla bezdomnych?!