w

Ziobro: Zamiast zająć się sprawą zabójstwa ks. Blachnickiego, media zainteresowały się legalną bronią Prokuratora Generalnego [WIDEO]

Fot. Twitter

Zbigniew Ziobro wyjaśnił, z jakiego powodu nosi ze sobą pistolet. Podkreślił on, że w związku z realnym zagrożeniem zamachu, zdecydował się wystąpić z wnioskiem o prawo do posiadania broni. Minister sprawiedliwości gorzko podsumował, iż media zamiast zająć się ważniejszymi tematami, rozprawiają o legalnie posiadanej broni przez Prokuratora Generalnego.

– Od kilkudziesięciu lat sportowo strzelam z różnych broni – krótkiej i długiej. Zdecydowałem się w 2017 roku wystąpić z wnioskiem o prawo do posiadania broni dla celów obrony osobistej z tego względu, że pojawiły się informacje, że jest zlecenie zabójstwa Prokuratora Generalnego. – powiedział Ziobro.

– Zamiast zająć się sprawą okrutnego, strasznego zabójstwa ks. Blachnickiego czy perspektywą wzrostu cen prądu związanej z polityką UE, to media zainteresowały się legalnie posiadaną bronią przez Prokuratora Generalnego. To naprawdę zabawne. – dodał minister sprawiedliwości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Beata Kempa w PE: Za pięknym hasłem adopcji z krajów trzecich kryje się biznes adopcyjny i surogacyjny [WIDEO]

Michał Woś: Dbanie o bezpieczeństwo to priorytet dla rządów Zjednoczonej Prawicy [WIDEO]