Złotówy w obronie koryta! Taksówkarz rzucił się z łapami na kierowcę Ubera! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Złotówy w obronie koryta! Taksówkarz rzucił się z łapami na kierowcę Ubera! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jak widać nie tylko w naszym kraju spotkaliśmy się z sytuacjami, w których kierowcy taksówek fizycznie napadają na kierowców Ubera. Jako konsument uważam, że Uber (czy inne, podobne aplikacje – najlepiej polskie) to znakomity pomysł i przyszłość przewozów osobowych. 

W kontekście Ubera przytoczę zdanie JKM, z którym się zgadzam: “Ludzie chcą mieć wybór. Mogą jechać Uberem, mogą jechać taksówką. Argumentacja rządu jest taka, że Uber jest niepewny, nie wiadomo, kim jest kierowca. To jest mój problem, czy ryzykuję, jazdę z kimś obcym, ale przecież wiem, kim on jest – ponieważ jest zarejestrowany w Uberze, ma swój numer, widzimy jego wizerunek i możemy wystawić ocenę, wszystko dokładnie wiem, ale powiedzmy, że rząd nie ma zaufania do niczego, co nie przeszło przez rząd. To jest moja sprawa, czy wybiorę taksówkę (…) czy jadę Uberem (…).

Nagranie prawdopodobnie z Florianopolis, Brazylia. Miasto w południowej Brazylii, stolica stanu Santa Catarina. Miasto położone jest na wyspach zamieszkanych przez 406 564 osób

Partia Wolność w obronie Ubera. „To jest moja sprawa, czy wybiorę taksówkę czy jadę Uberem!”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,230FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy