Znany wróżbita pedofilem? Aresztowany przez policję! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Znany wróżbita pedofilem? Aresztowany przez policję!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

37-latek z Warszawy został zatrzymany przez policję. Zarzuca mu się kontakty seksualne z osobami małoletnimi. Zgodnie z nieoficjalnymi ustaleniami portalu wawalowe.pl chodzi o znanego niegdyś telewizyjnego wróżbitę Sylwestra B.

Policjanci mieli wpaść na trop przestępczych działań mężczyzny za sprawą informacji przekazanych funkcjonariuszom przez pracowników Pomocy Społecznej. Jeden z nich ustalił, że dwie nieletnie mieszkanki Bydgoszczy spotykały się z dojrzałym mężczyzną, a relacja miała charakter seksualny.

W sumie pokrzywdzonych dziewczynek było pięć – wynika z ustaleń operacyjnych policji. Wszystkie się znały i był wciągane do układu przez zaangażowane w relację inne koleżanki. Następnie 37-latek przyjeżdżał z Warszawy do Bydgoszczy na tzw. spotkania sponsorowane – powiedziała portalowi wawalove.pl st. asp. Lidia Kowalska z biura prasowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Za: policja.pl

Podejrzanego mężczyznę namierzyli i zatrzymali funkcjonariusze z Warszawy. Zabezpieczono ponadto jego komputery oraz nośniki danych. Policjanci mieli znaleźć na nich treści pornograficzne z udziałem nieletnich.

Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Obecnie przebywa w areszcie, a sąd zdecydował o zatrzymaniu go na dwa miesiące. Policja apeluje, by do bydgoskiej Komendy Wojewódzkie zgłaszały się osoby dysponujące informacjami w sprawie.

Za: pch24.pl, źródło: wawalove.pl

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy