Znany wróżbita pedofilem? Aresztowany przez policję!

0
16357

37-latek z Warszawy został zatrzymany przez policję. Zarzuca mu się kontakty seksualne z osobami małoletnimi. Zgodnie z nieoficjalnymi ustaleniami portalu wawalowe.pl chodzi o znanego niegdyś telewizyjnego wróżbitę Sylwestra B.

Policjanci mieli wpaść na trop przestępczych działań mężczyzny za sprawą informacji przekazanych funkcjonariuszom przez pracowników Pomocy Społecznej. Jeden z nich ustalił, że dwie nieletnie mieszkanki Bydgoszczy spotykały się z dojrzałym mężczyzną, a relacja miała charakter seksualny.

W sumie pokrzywdzonych dziewczynek było pięć – wynika z ustaleń operacyjnych policji. Wszystkie się znały i był wciągane do układu przez zaangażowane w relację inne koleżanki. Następnie 37-latek przyjeżdżał z Warszawy do Bydgoszczy na tzw. spotkania sponsorowane – powiedziała portalowi wawalove.pl st. asp. Lidia Kowalska z biura prasowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Za: policja.pl

Podejrzanego mężczyznę namierzyli i zatrzymali funkcjonariusze z Warszawy. Zabezpieczono ponadto jego komputery oraz nośniki danych. Policjanci mieli znaleźć na nich treści pornograficzne z udziałem nieletnich.

Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Obecnie przebywa w areszcie, a sąd zdecydował o zatrzymaniu go na dwa miesiące. Policja apeluje, by do bydgoskiej Komendy Wojewódzkie zgłaszały się osoby dysponujące informacjami w sprawie.

Za: pch24.pl, źródło: wawalove.pl

 

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here