w , , ,

Zobacz jak Norweska minister ds. migracji przekonała się na własnej skórze, czym jest islamska dyskryminacja! [WIDEO]

Sylvi Listhaug przekonała się na własnej skórze czym jest islamska tolerancja. Minister odpowiedzialna w norweskim rządzie za departament ds. migracji i integracji została upokorzona na oczach pracowników telewizji, widzów oraz – za sprawą internetu – milionów internautów.

Norweska minister spotkała się w telewizji z Fahadem Qurshi, założycielem i liderem tzw. „Sieci islamu”, aby debatować o kwestiach związanych z migracją oraz multikulturalizmem. Kiedy jednak weszła do studia miejsce miał pewien przykry incydent.

Wychodząc przed kamery Sylvi Listhaug przywitała się z gospodarzem programu poprzez podanie dłoni. Natomiast gdy wyciągnęła rękę w kierunku Fahada Qurshiego, ten wręczył jej kwiaty, lecz nie odpowiedział wyciągnięciem ręki. Kiedy minister próbowała raz jeszcze uścisnąć dłoń swojego współrozmówcy, lider „Sieci islamu” schował ją za marynarką.

https://www.youtube.com/watch?v=vU4wxTh0Syg

Fahad Qurshi nie podał ręki norweskiej minister, ponieważ jest muzułmaninem. Koran, księga uznawana przez wyznawców Allaha za świętą, wprost mówi o niższości kobiet względem mężczyzn: „Niewiasty postępować powinny ze wszelką, przystojnością, a mężowie tak samo z nimi, ale mężowie mają stopień wyżej nad niewiastami” (2:228). Wyższość mężczyzn nad kobietami – jak uznaje islam – skutkuje m.in. tym, iż mąż może bić żonę i całkowicie o niej decydować.

Niektóre z islamskich hadisów, czyli najważniejszych po Koranie źródeł muzułmańskiego prawa, zabraniają kobietom – jako osobom „z natury gorszym i niepobożnym” – zajmowania stanowisk przywódczych oraz posiadania jakiejkolwiek władzy nad mężczyznami.

Źródło: niezalezna.pl, pch24.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kazimierz Sowa łamie nakazy Kościoła! Dlaczego dalej jest “księdzem”? Apelujmy do Arcybiskupa Jędrzejewskiego o usunięcie go ze stanu kapłańskiego!

Polska przyjmuje ponad 1/5 wszystkich imigrantów, jacy wjeżdżają do Europy. Mimo to mamy otrzymać 1,5 mld euro kary