Zobacz jaka była reakcja muzułmanów na zamach w Londynie!

0
17125

W środowe późne popołudnie terrorysta staranował samochodem przechodniów na londyńskim Moście Westminsterskim. Następnie z nożem rzucił się na policjanta. Napastnik został zabity, ale w wyniku jego działań zginęły także 4 inne osoby. W chwili gdy o tragicznych wydarzeniach informowała na Facebooku telewizja Al Jazeera English, jej widzowie reagowali w przerażający sposób.

Kiedy na swojej stronie na FB stacja telewizyjna Al Jazeera English informowała o bestialskiej napaści terrorysty, odbiorcy kanału – w zdecydowanej większości muzułmanie – zareagowali w sposób obrzydliwy, ale jednocześnie wymowny. Pod wpisem informacyjnym pojawiła się masa polubień, uśmiechów oraz serduszek – informuje niezalezna.pl.

WIĘCEJ: Zamachowiec z Londynu to Khalid Masood. Był wielokrotnie karany za napaści i pobicia!

To w sposób jednoznaczny pokazuje, jaki stosunek do terroryzmu mają rzesze muzułmanów. Chociaż niewątpliwie nie każdy muzułmanin jest terrorystą, to wielu z nich co najmniej sympatyzuje z zamachowcami.

Do tej pory pod postem informującym o zamachu pojawiły się 3 tys. „lajków”. Wielu internautów nie kryło oburzenia takim rozwojem sprawy i manifestacyjną wręcz akceptacją krwawych działań.

Za: pch24.pl, źródło: niezalezna.pl

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here