Zobacz jaka była reakcja muzułmanów na zamach w Londynie! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Zobacz jaka była reakcja muzułmanów na zamach w Londynie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W środowe późne popołudnie terrorysta staranował samochodem przechodniów na londyńskim Moście Westminsterskim. Następnie z nożem rzucił się na policjanta. Napastnik został zabity, ale w wyniku jego działań zginęły także 4 inne osoby. W chwili gdy o tragicznych wydarzeniach informowała na Facebooku telewizja Al Jazeera English, jej widzowie reagowali w przerażający sposób.

Kiedy na swojej stronie na FB stacja telewizyjna Al Jazeera English informowała o bestialskiej napaści terrorysty, odbiorcy kanału – w zdecydowanej większości muzułmanie – zareagowali w sposób obrzydliwy, ale jednocześnie wymowny. Pod wpisem informacyjnym pojawiła się masa polubień, uśmiechów oraz serduszek – informuje niezalezna.pl.

WIĘCEJ: Zamachowiec z Londynu to Khalid Masood. Był wielokrotnie karany za napaści i pobicia!

To w sposób jednoznaczny pokazuje, jaki stosunek do terroryzmu mają rzesze muzułmanów. Chociaż niewątpliwie nie każdy muzułmanin jest terrorystą, to wielu z nich co najmniej sympatyzuje z zamachowcami.

Do tej pory pod postem informującym o zamachu pojawiły się 3 tys. „lajków”. Wielu internautów nie kryło oburzenia takim rozwojem sprawy i manifestacyjną wręcz akceptacją krwawych działań.

Za: pch24.pl, źródło: niezalezna.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy