Żona Boniego: "Dla Polaków śmierć to była po prostu kwestia biologiczna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym…" - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Żona Boniego: “Dla Polaków śmierć to była po prostu kwestia biologiczna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym…”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Żydzi nie byli ludźmi w oczach tych, którzy ich łapali, więzili, wiązali im ręce i zawozili na posterunek. To jest problem, ten brak szacunku i ta pogarda, która ich otaczała, osamotnienie. Myślę, że to było zderzenie się dwóch zupełnie różnych płaszczyzn. Ta śmierć żydowska wynikała z całkowitej niemożności porozumienia. Dla Polaków to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna – śmierć jak śmierć, a dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z najwyższym, czy nie wiem, w jaki sposób oni przeżywali tą śmierć.”

Oto słowa żony Michała Boniego, współpracownika SB, donosiciela, kłamcy. Jest to podejście pokazujące “czym” dla pewnych środowisk są Polacy, jakie jest ich podejście do życia naszych rodaków. Osoby, dla których “śmierć Polaka to kwestia biologiczna”, a “śmierć Żyda to tragedia”, zajmują w naszym kraju ważne stanowiska. Im więcej oglądam wystąpień takich jak powyższe, im więcej przypatruje się warszawskim salonom, całkowicie wyzbytym z polskości i wyśmiewających wszystko co dla Polaków ważne, tym bardziej zgadzam się z Jarosławem Kaczyńskim. To jest “gorszy sort”. W dużej mierze są to potomkowie komunistów, ludzi sprzedajnych, którzy oddali własny kraj za władzę i profity materialne.

Michał Boni podczas ostatniego posiedzenia Parlamentu Europejskiego, zabrał głos w sprawie Polski, wezwał Timmermansa do dalszych interwencji w naszym kraju!

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,490FaniLubię
18,035ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy