w ,

Żona Boniego: „Dla Polaków śmierć to była po prostu kwestia biologiczna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym…”

„Żydzi nie byli ludźmi w oczach tych, którzy ich łapali, więzili, wiązali im ręce i zawozili na posterunek. To jest problem, ten brak szacunku i ta pogarda, która ich otaczała, osamotnienie. Myślę, że to było zderzenie się dwóch zupełnie różnych płaszczyzn. Ta śmierć żydowska wynikała z całkowitej niemożności porozumienia. Dla Polaków to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna – śmierć jak śmierć, a dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z najwyższym, czy nie wiem, w jaki sposób oni przeżywali tą śmierć.”

Oto słowa żony Michała Boniego, współpracownika SB, donosiciela, kłamcy. Jest to podejście pokazujące „czym” dla pewnych środowisk są Polacy, jakie jest ich podejście do życia naszych rodaków. Osoby, dla których „śmierć Polaka to kwestia biologiczna”, a „śmierć Żyda to tragedia”, zajmują w naszym kraju ważne stanowiska. Im więcej oglądam wystąpień takich jak powyższe, im więcej przypatruje się warszawskim salonom, całkowicie wyzbytym z polskości i wyśmiewających wszystko co dla Polaków ważne, tym bardziej zgadzam się z Jarosławem Kaczyńskim. To jest „gorszy sort”. W dużej mierze są to potomkowie komunistów, ludzi sprzedajnych, którzy oddali własny kraj za władzę i profity materialne.

Michał Boni podczas ostatniego posiedzenia Parlamentu Europejskiego, zabrał głos w sprawie Polski, wezwał Timmermansa do dalszych interwencji w naszym kraju!

 

8 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. kazdy ma swoje zdanie na ten temat, ale zyczyc komus, to jest najgorsze, swiadczy i osobowsci . Jestes podly, najgorszego gatunku pelzakiem!

3 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Miriam Shaded: Do Europy są wpuszczane regularne wojska

Prawo będzie surowsze dla tych, którzy krzywdzą dzieci!