Adam Andruszkiewicz, znany z bezpardonowych komentarzy względem polityków totalnej opozycji, zaapelował do prezydenta o odebranie panu Januszowi Lewandowskiemu (PO) Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski.

Prezes Endecji motywuje swoją prośbę poparciem przez eurodeputowanego Platformy rezolucji godzącej w Polskę. “Panie Prezydencie, proszę bronić honoru Rzeczypospolitej!” – wzywa Andruszkiewicz.

Cały apel:
Apel do Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy: Szanowny Panie Prezydencie, w związku z haniebnym wystąpieniem w Parlamencie Europejskim przeciwko Polsce, europosła PO Janusza Lewandowskiego, apeluję do Pana Prezydenta o odebranie p. Lewandowskiemu Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski. Uważam, że politycy, którzy publicznie szkalują naszą Ojczyznę za granicą, nie powinni posiadać żadnych odznaczeń państwowych, które przysługują wyłącznie dla polskich patriotów. Panie Prezydencie, proszę bronić honoru Rzeczypospolitej!
Jeśli chcecie przyłączyć się do powyższego apelu – udostępnijcie powyższy apel. Działamy w obronie dobrego imienia Polski!

Komu Andruszkiewicz chce odebrać odznaczenia?

Janusz Lewandowski to nie tylko referent antypolskiej rezolucji. To przede wszystkim pomysłodawca rabunkowej „powszechnej prywatyzacji”!

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

  1. Lewandowski_ za same afery za Przeksztalcenia Własnościowe powinien wylecieć na zbity pysk. To ZDRAJCĄ I RASOWĄ SZUJA. SKĄD TAKICH DEBILI BIORĄ??? CHYBA Z IZRAELA

  2. WSZYSTKO OK.ZABRAC.ZNISZCZYLI NASZE ŻYCIE BANDYCI,ALE ZAJMIJCIE SIE TEŻ SMOGIEM W POLSCE.JESTEŚMY NAJBARDZIEJ ZANIECZYSZCZONYM KRAJEM W EUROPIE..ZAMIAST 500+ trzeba było przeznaczyc te pieniadze na walkę ze smogiem..dziś nawet w domu czuć spaleniznę,mozna sie udusić.po co nam 500= skoro sie nie przyda bo dzieci i nie tylko umieraja z powodu smogu..rząd nie myśli…i kiedy dacie coś emerytom..oni zyją jak nędzarze..nie tac ich na nic…to kleska panstwa skoro emeryt chodzi głodny spać….poprostu rząd nie myśłi….rzaden rząd sie nie sprawdził…..cholera ale smog nie można oddychać…..do kitu z takim rządem…nic nie potraficie normalnie zrobic…..

  3. Wcześniej były apele o odebranie odznaczeń Grossowi… i nic. Coś czuję, że Duda ciągle jest za słaby na takie działania. Jeśli ktoś się za bardzo postawi to za chwile popełnia “samobójstwo” lub ma “nieszczęśliwy wypadek”. Może najpierw reforma sądownictwa i repolonizacja mediów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here