Andrzej Duda: "Kategoryczne NIE dla odbierania komukolwiek 500+!" [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Andrzej Duda: “Kategoryczne NIE dla odbierania komukolwiek 500+!” [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Precz z manipulacją i kłamstwem! Oto moja prawdziwa wypowiedź co do 500+ : Kategoryczne NIE dla odbierania komukolwiek 500+!” – napisał na Twitterze Prezydent Andrzej Duda.

“Dzisiaj program 500 plus to jest taka materialna kotwica dla wielu polskich rodzin wychowujących dzieci, dlatego ja z taką mocą akcentuję: proszę państwa, możecie być państwo spokojni”. “Ja nigdy nie podpiszę ustawy, która będzie państwu to 500 plus odbierała, bo nie wolno tego zrobić, bo to fundament bezpieczeństwa polskiej rodziny” – mówił Prezydent w wywiadzie dla Telewizji Polsat.

“Uważam, że państwo polskie nie możne zabierać nikomu świadczeń. Nie wolno tego zrobić. Dzisiaj zabieramy tu, jutro pod byle pretekstem będziemy zabierali tam, a za trzy dni w innym miejscu. Nie, kategoryczna niezgoda” – dodał.

Co o 500+ uważa Małgorzata Kidawa-Błońska?

4 lutego br. Kidawa-Błońska spotkała się z mieszkańcami Piaseczna w sali miejscowego Centrum Edukacyjno-Multimedialnego, gdzie stwierdziła, że wsparcie dla rodzin „upokarza ludzi pracy”, a komentując przykład matki czworga dzieci, dała do zrozumienia, że taka kobieta nie pracuje.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Świąt Wielkanocnych

0
Szanowni Państwo! Drodzy Rodacy w kraju i za granicą! Zbliżają się Święta Wielkanocne. Czas odrodzenia i nowego początku. Zwycięstwa dobra nad złem, życia nad śmiercią,...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy