w , ,

Andrzej Duda: „Kategoryczne NIE dla odbierania komukolwiek 500+!” [WIDEO]

„Precz z manipulacją i kłamstwem! Oto moja prawdziwa wypowiedź co do 500+ : Kategoryczne NIE dla odbierania komukolwiek 500+!” – napisał na Twitterze Prezydent Andrzej Duda.

„Dzisiaj program 500 plus to jest taka materialna kotwica dla wielu polskich rodzin wychowujących dzieci, dlatego ja z taką mocą akcentuję: proszę państwa, możecie być państwo spokojni”. „Ja nigdy nie podpiszę ustawy, która będzie państwu to 500 plus odbierała, bo nie wolno tego zrobić, bo to fundament bezpieczeństwa polskiej rodziny” – mówił Prezydent w wywiadzie dla Telewizji Polsat.

„Uważam, że państwo polskie nie możne zabierać nikomu świadczeń. Nie wolno tego zrobić. Dzisiaj zabieramy tu, jutro pod byle pretekstem będziemy zabierali tam, a za trzy dni w innym miejscu. Nie, kategoryczna niezgoda” – dodał.

Co o 500+ uważa Małgorzata Kidawa-Błońska?

4 lutego br. Kidawa-Błońska spotkała się z mieszkańcami Piaseczna w sali miejscowego Centrum Edukacyjno-Multimedialnego, gdzie stwierdziła, że wsparcie dla rodzin „upokarza ludzi pracy”, a komentując przykład matki czworga dzieci, dała do zrozumienia, że taka kobieta nie pracuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kowalski: „III RP w soczewce. Gazeta Wyborcza wydaje instrukcje sędziom Sądu Najwyższego”

Matecki: „Sumienie nie powinno pozwalać na współpracę z ludźmi odpowiedzialnymi za wyprzedaż polskiego majątku”