w , ,

Andrzej Duda: “Kategoryczne NIE dla odbierania komukolwiek 500+!” [WIDEO]

“Precz z manipulacją i kłamstwem! Oto moja prawdziwa wypowiedź co do 500+ : Kategoryczne NIE dla odbierania komukolwiek 500+!” – napisał na Twitterze Prezydent Andrzej Duda.

“Dzisiaj program 500 plus to jest taka materialna kotwica dla wielu polskich rodzin wychowujących dzieci, dlatego ja z taką mocą akcentuję: proszę państwa, możecie być państwo spokojni”. “Ja nigdy nie podpiszę ustawy, która będzie państwu to 500 plus odbierała, bo nie wolno tego zrobić, bo to fundament bezpieczeństwa polskiej rodziny” – mówił Prezydent w wywiadzie dla Telewizji Polsat.

“Uważam, że państwo polskie nie możne zabierać nikomu świadczeń. Nie wolno tego zrobić. Dzisiaj zabieramy tu, jutro pod byle pretekstem będziemy zabierali tam, a za trzy dni w innym miejscu. Nie, kategoryczna niezgoda” – dodał.

Co o 500+ uważa Małgorzata Kidawa-Błońska?

4 lutego br. Kidawa-Błońska spotkała się z mieszkańcami Piaseczna w sali miejscowego Centrum Edukacyjno-Multimedialnego, gdzie stwierdziła, że wsparcie dla rodzin „upokarza ludzi pracy”, a komentując przykład matki czworga dzieci, dała do zrozumienia, że taka kobieta nie pracuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Jakich lekarzy i inżynierów sprowadziła Merkel? Jedna piąta nie potrafi czytać, 60% korzysta z zasiłków socjalnych

Matecki: “Sumienie nie powinno pozwalać na współpracę z ludźmi odpowiedzialnymi za wyprzedaż polskiego majątku”