w

Niemcy. Islamscy imigranci molestowali upośledzone umysłowo dziewczynki!

Trwa seria ataków na dziewczynki i kobiety w basenach, dworcach kolejowych i na ulicach niemieckich miast. W niektórych miastach ze zjeżdżalni na basenach mogą korzystać tylko dzieci i kobiety.

Media niemieckie codziennie publikują ciekawe informacje o tzw. uchodźcach którzy często w rzeczywistości okazują się zwykłymi przestępcami lub pedofilami. W dobie internetu i mediów niezależnych takich informacji nie da rady ukryć przed opinią publiczną. W bawarskim Neuötting policji udało się 2 marca jeszcze na basenie aresztować dwóch Afgańczyków w wieku 25 i 30 lat podglądających dziewczynki i kobiety w przebieralni. Obaj zamknęli się w jednej z kabin i podglądali nagie kobiety lusterkiem. Kierownictwo basenu powiadomili goście basenu.

W sobotę 5 marca trzech pedofilów z arabskim wyglądem napastowało i obmacywało na basenie w Herrenberg, niedaleko Stuttgartu dwie dziewczynki w wieku 12 i 17 lat upośledzone umysłowo korzystające z whirlpoolu. Na sytuację w której dziewczynki się znajdowały zareagowali szybko inni goście którzy powiadomili kierownika.

Przeczytaj również: Kolejna Europejka ofiarą islamskiej „zabawy” tzw. „Taharrush”. Nie dała się zgwałcić więc została pobita i pocięta nożem!

W niedzielę 6 marca policja w Kolonii aresztowała tymczasowo sześciu mężczyzn w wieku 45, 24, 23, 22, 19 i 17 lat – wszyscy to tzw. uchodźcy z Afganistanu, Syrii i Iraku – którzy spowodowali sztuczny korek na zjeżdżalni na basenie w dzielnicy Zündorf tak by 45-letni pedofil mógł obmacać piersi 12-letniej dziewczynki. By utorować sobie drogę do dziewczynki mężczyzna kopnął w plecy zjeżdżających za nią dwóch chłopców, jeden z nich – 8-latek skarżący się na bóle został skierowany na badania w szpitalu.

kobietywislamie

Do gorszego przypadku doszło w aquaparku „Arriba” w Norderstedt koło Hamburga gdzie w ostatnią niedzielę lutego dwie dziewczynki w wieku 14 i 18 lat były molestowane seksualnie przez dwóch Afgańczyków w wieku 14 i 34 lat. Dziewczynki były penetrowane ręką. Po tym przypadku kierownictwo basenu zarządziło rozdzielenie według płci na zjeżdżalniach.

Kobiety nie są bezpieczne nawet w kościołach. I tak w bawarskim Wellheim niedaleko Ingolstadt jeszcze w lutym policja aresztowała 21-letniego tzw. uchodźcę z Nigerii. Mężczyzna spuścił spodnie w kościele i molestował seksualnie modlącą się kobietę. Dochodzenie wykazało, że jest on też sprawcą molestowania seksualnego trzech innych kobiet.

Przeczytaj również: Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

Innego wzbogacenia kulturowego doznały matka i córka w pociągu z Hanoweru do Osnabrück. W środę 2 marca 23-letni tzw. uchodźca z Algerii zaatakował 16-letnią dziewczynkę nie zważając nawet na to, że obok siedziała jej matka, której udało się napastnika odsunąć przez atak gazem łzawiącym. Obie uciekły do innego wagonu i powiadomiły policję. Napastnikowi udało się zbiec ale tylko na krótko, ponieważ pociąg już za kilka minut zatrzymał się planowo w Bad Oeynhausen, gdzie Algerczykowi udało się wyciągnąć z taksówki kierowcę, ale pospieszyło mu na pomoc trzech innych taksówkarzy, którzy przytrzymali sprawcę do przybycia policji.

Szoku doznała konduktorka w pociągu ekspresowym z Frankfurtu nad Menem do Kassel pod koniec lutego gdy podczas kontroli biletów zobaczyła onanizującego się 22-letniego tzw. uchodźcę z Erytrei. Erytrejczyk oczywiście nie posiadał biletu ani pieniędzy. Dochodzenie policyjne wykazało, że Erytrejczyk był już 189 razy notowany za jazdę bez biletu oraz 40 kradzieży i kilkanaście mniejszych wykroczeń. Po sprawdzeniu tożsamości mężczyzna został natychmiast zwolniony z aresztu tymczasowego.

Szoku doznała też 13-letnia dziewczynka pod koniec lutego w bawarskim Rosenheim gdy mężczyzna z arabskim wyglądem chwycił ją w tunelu dworca kolejowego. Pedofilowi udało się jednak zbiec.

Czy po rozdziale według płci na basenach przyjdzie podział na na rasy i religie w szkołach? Czy tak ma wyglądać przyszłe społeczeństwo multikulturowe?

Artykuł za: ndie.pl

źródła: focus.de / welt.de / innsalzach24.de / shz.de / welt.de / westfalen-blatt.de /chiemgau24.de / donaukurier.de / mopo24.de / fnp.de

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Rafał Ziemkiewicz MOCNO o Inwazji Islamu, TW. Bolku, Marii Kiszczak, Lisie, Pudzianowskim, KOD-zie!

Węgrzy poradzili sobie ze skompromitowanym Trybunałem. My też damy sobie radę!