Austria: działacze Antify zaatakowali trzy kobiety i zdemolowali stoisko Partii Wolnościowej [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Austria: działacze Antify zaatakowali trzy kobiety i zdemolowali stoisko Partii Wolnościowej [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Austriaccy studenci przygotowują się do wyborów do przedstawicielstwa studenckiego, będącego ściśle związanym z polityką. Trwająca obecnie kampania wyborcza stała się okazją do przeprowadzenia akcji przez ultralewicowych działaczy Antify, którzy zaatakowali trzy kobiety prowadzące stoisko Partii Wolnościowej. Napastnicy zniszczyli także materiały wyborcze oraz komputery.

Wybory do przedstawicielstwa studenckiego są w Austrii niezwykle istotne ponieważ stanowią pewnego rodzaju zaplecze dla polityki na szczeblu parlamentarnym. Reprezentanci poszczególnych partii otrzymując mandat w przedstawicielstwie studenckim przygotowują się do wejścia w przyszłości do poważnej polityki. Przedstawicielstwo stanowi tym samym swego rodzaju kuźnię kadr dla partii politycznych.

ZOBACZ: 92% lewicowych aktywistów mieszka z rodzicami!

Podczas trwającej studenckiej kampanii wyborczej, działacze Partii Wolnościowej przygotowali swoje stanowisko na wydziale prawa Uniwersytetu w Wiedniu, gdzie odpowiadali na pytania zainteresowanych programem wyborczym. Na stoisku pracowały trzy kobiety, które stały się ofiarami ataku ultralewicowej bojówki Antifa. Jej działacze napadli na stoisko Partii Wolnościowej, które po ich wizycie zostało zdemolowane. Napastnicy zniszczyli m.in. ulotki, materiały wyborcze oraz komputery, z których korzystali studenci.

„Antifa zaatakowała naszą pikietę informacyjną. Zaczęli bić nawet kobiety! Po tym widać, jak bardzo przeszkadzamy skrajnej lewicy” – czytamy w stanowisku działaczy Partii Wolnościowej.

Skrajnie lewicowa Antifa przyznała się do przeprowadzenia ataku. Na swojej stronie internetowej pochwalili się m.in. zdjęciami, które przedstawiały stanowisko przed i po napaści.

Sprawę skomentował m.in. były kandydat w wyborach prezydenckich Norbert Hofer, który w dziwnych okolicznościach ostatecznie przegrał wyścig o prezydenturę w Austrii. „Respektuję, gdy ktoś ma inne zdanie, ale nie mam żadnej wyrozumiałości dla wandalizmu i przemocy” – mówił. Z kolei szef FPO Heinz-Christian Strache powiedział: „Zakapturzeni ludzi brutalnie zaatakowali naszych studentów. Sprawcy pochodzą ze środowisk czerwonych i zielonych. Trzeba nareszcie powstrzymać tę falę lewicowej przemocy!” – podkreślał polityk.

Za: pch24.pl, źródło: swiato-poglad.com, oe24.at

Tutaj, dzielni anarchiści pokonali jedynego w swojej ulicznej karierze wroga, kosz na śmieci:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,731FaniLubię
18,062ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy