Bangladesz. Kolejny bloger zamordowany przez islamistów za ateizm. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Bangladesz. Kolejny bloger zamordowany przez islamistów za ateizm.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Trzech napastników jadących na motocyklu zamordowało 28-letniego studenta prawa Nazimuddina Samada, ze względu na jego ateizm. Napastnicy krzyczeli “Allahu Akbar”, atakowali maczetą a na końcu zastrzelili Samada. Mordu dokonano w Dhaka, stolicy Bangladeszu, w ciągu dnia, na ulicy pełnej ludzi. Ofiara należała do sekularyzacyjnej organizacji Ganajagran Manch.

Student z Uniwersytetu Jagannath regularnie pisał w mediach społecznościowych o swoich poglądach, krytykował radykalny islam. Na Facebook w rubryczce “wyznanie” podał “I have no religion”. Jest on kolejną ofiarą islamskich radykałów, którzy w 2013 roku utworzyli listę 84 “ateistycznych blogerów”. W zeszłym roku doszło do mordów osób znajdujących się wówczas w tym wykazie.

W Bangladeszu islam wyznawany jest przez ponad 90% ludności, jest to jedno z najgęściej zaludnionych i zarazem najbiedniejszych państw świata. Stolicą Bangladeszu jest Dhaka (dawna Dakka) z 6 mln mieszkańców (aglomeracja ok. 11 mln). Nic zatem dziwnego, że wielu mieszkańców tego państwa próbuje wyemigrować do Europy…

Źródło: www.ibtimes.co.in/another-secular-blogger-killed-bangladesh-673705

CZYTAJ: Wraz z wiosną na Europę ruszy wielka armia islamskich imigrantów! Wideo!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,169FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy