w ,

Burmistrz z PSL zapowiada przyjęcie deklaracji o wolności tego samorządu od ideologii LGBT. Władze partii interweniują!

Małopolscy działacze PSL zapowiedzieli interwencję wobec wywodzącego się z tej partii burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyna Ormantego. Ormanty chce zaproponować radnym przyjęcie deklaracji o wolności tego samorządu od ideologii LGBT. – To wchodzenie w narrację PiS – ocenia lider wadowickich struktur stronnictwa.

O planach Ormantego napisały media. W ten sposób dowiedzieli się o nich lokalni działacze PSL.

– Z nami tego kroku nie konsultował. Ani z zarządem gminnym, ani powiatowym, ani tym bardziej wojewódzkim. Dowiedzieliśmy się z prasy. Będziemy rozmawiali o tym na posiedzeniu, które zwołamy w przyszłym tygodniu

– powiedział prezes wadowickich struktur PSL Andrzej Budka.

Burmistrz Ormanty poparł kurator, która krytykowała m.in. tzw. deklarację LGBT+, podpisaną przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego (więcej: Ordo Iuris pozywa Pawła Rabieja. Zniesławił kurator Barbarę Nowak)

Pragnę wyrazić swoje głębokie uznanie dla Szanownej pani Kurator, która wykazuje szczególną troskę o harmonijny rozwój dzieci i młodzieży. Dowodem tego jest przeciwstawienie się ideologicznej indoktrynacji w szkołach. Wyrażam zdecydowane poparcie dla wszystkich działań podejmowanych przez Panią Kurator wyrażających sprzeciw wobec demoralizujących treści zawartych w standardach edukacyjnych Światowej Organizacji Zdrowia WHO” – czytamy w liście burmistrza przekazanym Barbarze Nowak.

Jakie problemy może mieć Ormanty? Reprezentuje PSL, które razem z PO, Nowoczesną, SLD i Zielonymi tworzy dziś Koalicję Obywatelską sprzyjającą działaniom środowisk LGBT…

https://www.youtube.com/watch?v=-7IqEh9mbmI&t=1s

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Pedofilskie zdjęcia dzieci na portalu Wykop.pl – czy administracja portalu odpowiednio zwalcza te obrzydliwe treści?

[WIDEO] Unia Europejska wpisana do polskiej Konstytucji? Absurdalny pomysł PSL!