w

CHORE!!! Rafał Dutkiewicz w jarmułce przeprasza Żydów w imieniu Polaków!

Niech przeprasza w swoim własnym imieniu! Ja, moja rodzina i cały mój naród nie mamy za co przepraszać narodu żydowskiego, powinni nam dziękować za dziesiątki tysięcy uratowanych od niemieckiego pogromu istnień!
Wystąpienie prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza oraz Bente Kahan z Fundacji Bente Kahan podczas uroczystości otwarcia synagogi Pod Białym Bocianem. 6.05.2010 Wrocław…

Obejrzyj również film: Plany państwa żydowskiego w Polsce – Grzegorz Braun

Co myślisz?

8 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. HHHmmmmmmm koledzy użyli bardzo mocnych i wymownych słów,za mocnych wręcz dających pożywkę dla Żydo-Frędów,Panowie więcej kultury,można to samo wyrazić w nieco bardziej kulturalny sposób,oczywiście że wyznawcy wiary Mojżeszowej wszytkim manipulują,i że Israel to 52 stan USA ale co my możemy zrobić …..???? NIC faktycznie Faszyści zaczeli dobrą robotę ,niestety tych,,właściwych ,, Żydów nie byli w stanie sięgnąć czyli Finansjery USA tam faktycznie ten najgorszy element siedział…..i niestety właśnie dzisiaj mamy tego efekty…..

  2. @Piotr P. Ptaszyński
    Zdaje się, że za takich jak ty przeprasza i takich jak ty ma na myśli mówiąc, że nadal boją się przyznać. Swoim wpisem właśnie uwiarygodniłeś każde jego słowo. Dopóki nie zjechałem na dół strony mogłem się zastanawiać. Teraz nie muszę. Wyjaśniłeś mi wiele.

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Nigdy jeszcze tak okrutnie nie chłostano grzbietów naszych batem kłamstwa i obłudy”

niemenkod

Córka Czesława Niemena o KOD: spadkobiercy czerwonej zarazy wycierają sobie gębę hitem mojego ojca!