w , , ,

Donald Trump: terroryści muszą zostać starci z powierzchni ziemi!

Przerażającym aktem terroru nazwał zamach do jakiego doszło w Berlinie amerykański prezydent elekt Donald Trump. W poniedziałkowy wieczór ciężarówka wjechała w tłum ludzi zgromadzonych na jarmarku bożonarodzeniowym. Zginęło co najmniej 12 osób. 48 zostało rannych.

– Niewinni cywile zostali zabici na ulicy – oświadczył Donald Trump. – Państwo Islamskie i inni islamscy terroryści regularnie mordują chrześcijan (…) Ci terroryści muszą zostać starci z powierzchni ziemi – dodał amerykański polityk.

Prezydent elekt potępił także zamordowanie ambasadora Rosji w Turcji i strzelaninę w Szwajcarii. „Dziś doszło do zamachów w Turcji, Szwajcarii i Niemczech – i będzie coraz gorzej. Cywilizowany świat musi zmienić swój sposób myślenia” – napisał prezydent elekt na Twitterze.

W poniedziałek elektorzy potwierdzili wybór dokonany przez Amerykanów. W głosowaniu kandydat Republikanów uzyskał 306 głosów elektorskich, zaś jego rywalka, Hillary Clinton, zaledwie 232. 20 stycznia odbędzie się zaprzysiężenie prezydenta-elekta Donalda Trumpa.

Za: pch24.pl, źródło: rmf24.pl

Ziemkiewicz MASAKRUJE Tuska: „kur**, mówiliście że przyjmowanie „uchodźców” to imperatyw i miara naszego człowieczeństwa!”

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ziemkiewicz MASAKRUJE Tuska: „kur**, mówiliście że przyjmowanie „uchodźców” to imperatyw i miara naszego człowieczeństwa!”

Zachodniopomorski KOD wykorzystał ofiary Holocaustu do bieżącej polityki! NIŻEJ UPAŚĆ NIE MOŻNA!