Donald Trump: terroryści muszą zostać starci z powierzchni ziemi! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

Donald Trump: terroryści muszą zostać starci z powierzchni ziemi!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przerażającym aktem terroru nazwał zamach do jakiego doszło w Berlinie amerykański prezydent elekt Donald Trump. W poniedziałkowy wieczór ciężarówka wjechała w tłum ludzi zgromadzonych na jarmarku bożonarodzeniowym. Zginęło co najmniej 12 osób. 48 zostało rannych.

– Niewinni cywile zostali zabici na ulicy – oświadczył Donald Trump. – Państwo Islamskie i inni islamscy terroryści regularnie mordują chrześcijan (…) Ci terroryści muszą zostać starci z powierzchni ziemi – dodał amerykański polityk.

Prezydent elekt potępił także zamordowanie ambasadora Rosji w Turcji i strzelaninę w Szwajcarii. „Dziś doszło do zamachów w Turcji, Szwajcarii i Niemczech – i będzie coraz gorzej. Cywilizowany świat musi zmienić swój sposób myślenia” – napisał prezydent elekt na Twitterze.

W poniedziałek elektorzy potwierdzili wybór dokonany przez Amerykanów. W głosowaniu kandydat Republikanów uzyskał 306 głosów elektorskich, zaś jego rywalka, Hillary Clinton, zaledwie 232. 20 stycznia odbędzie się zaprzysiężenie prezydenta-elekta Donalda Trumpa.

Za: pch24.pl, źródło: rmf24.pl

Ziemkiewicz MASAKRUJE Tuska: „kur**, mówiliście że przyjmowanie „uchodźców” to imperatyw i miara naszego człowieczeństwa!”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,784FaniLubię
18,042ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy