dr Piotr Ślusarczyk: Europejki stały się zwierzyną łowną! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

dr Piotr Ślusarczyk: Europejki stały się zwierzyną łowną!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Nasze prawo jest bezbronne wobec tej barbarzyńskiej praktykimówi dr Piotr Ślusarczyk ze stowarzyszenia Europa Przyszłości opowiadając o coraz bardziej powszechnym zwyczaju taharrusz dżamaa, czyli zbiorowym molestowaniu kobiet. W języku arabskim pojęcie to oznacza zbiorową przemoc seksualną na niemuzułmance. W krajach islamu gwałty i porwania niemuzułmańskich dziewcząt są na porządku dziennym. W Egipcie – skąd prawdopodobnie ten chory zwyczaj się wywodzi, taharrusz bywa często praktykowany podczas koncertów muzycznych, politycznych demonstracji i masowych świąt religijnych poprzez otoczenie wybranej ofiary, czasem kilku kobiet przez dwa kręgi mężczyzn, których członkowie zmieniają się co chwila, nieustannie krzycząc. Kobiety są bite, obmacywane, okradane, także poniżane werbalnie.

ZOBACZ: Brytyjska policja ukrywała informacje o gwałtach uchodźców na 14-latkach!

W maju 2005 r. roku funkcjonariusze egipskich siły bezpieczeństwa byli obwiniani o korzystanie z niego w czasie demonstracji politycznych na placu Tahrir w Kairze, jako broni przeciwko protestującym kobietom. W 2012 r. takie napaści na tle seksualnym zostały przejęte przez demonstrujących niemal nieustannie przeciwników rządu.

Świat usłyszał o taharrush w 2011 r. od Lary Logan, która relacjonowała wydarzenia w Kairze dla telewizji CBS, kiedy zaatakował ją tłum egipskich mężczyzn. Przez blisko pół godziny była bita i molestowana.

Po atakach na kobiety w Niemczech w ostatnich miesiącach, tamtejsza policja znów przypomniała ten termin, a artykuł z “Die Welt” z 10 stycznia b.r. przykuł uwagę całego świata.

za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,852FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy