w

dr Piotr Ślusarczyk: Europejki stały się zwierzyną łowną!

– Nasze prawo jest bezbronne wobec tej barbarzyńskiej praktykimówi dr Piotr Ślusarczyk ze stowarzyszenia Europa Przyszłości opowiadając o coraz bardziej powszechnym zwyczaju taharrusz dżamaa, czyli zbiorowym molestowaniu kobiet. W języku arabskim pojęcie to oznacza zbiorową przemoc seksualną na niemuzułmance. W krajach islamu gwałty i porwania niemuzułmańskich dziewcząt są na porządku dziennym. W Egipcie – skąd prawdopodobnie ten chory zwyczaj się wywodzi, taharrusz bywa często praktykowany podczas koncertów muzycznych, politycznych demonstracji i masowych świąt religijnych poprzez otoczenie wybranej ofiary, czasem kilku kobiet przez dwa kręgi mężczyzn, których członkowie zmieniają się co chwila, nieustannie krzycząc. Kobiety są bite, obmacywane, okradane, także poniżane werbalnie.

ZOBACZ: Brytyjska policja ukrywała informacje o gwałtach uchodźców na 14-latkach!

W maju 2005 r. roku funkcjonariusze egipskich siły bezpieczeństwa byli obwiniani o korzystanie z niego w czasie demonstracji politycznych na placu Tahrir w Kairze, jako broni przeciwko protestującym kobietom. W 2012 r. takie napaści na tle seksualnym zostały przejęte przez demonstrujących niemal nieustannie przeciwników rządu.

Świat usłyszał o taharrush w 2011 r. od Lary Logan, która relacjonowała wydarzenia w Kairze dla telewizji CBS, kiedy zaatakował ją tłum egipskich mężczyzn. Przez blisko pół godziny była bita i molestowana.

Po atakach na kobiety w Niemczech w ostatnich miesiącach, tamtejsza policja znów przypomniała ten termin, a artykuł z „Die Welt” z 10 stycznia b.r. przykuł uwagę całego świata.

za: dzienniknarodowy.pl

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Tureccy imigranci w Niemczech: Islam stoi ponad prawem niemieckim!

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 556: Remis przez kaczystów!