Dzielna Finka broni sklepu przed kradnącymi towar imigrantami! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Dzielna Finka broni sklepu przed kradnącymi towar imigrantami! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kiedy państwo zawodzi, kiedy Angela sprowadza do Europy miliony islamskich imigrantów, kiedy ci imigranci czują się totalnie bezkarnie, bo władza boi się ich “tykać” ze względu na polityczną poprawność… wówczas społeczeństwa państw europejskich są pozostawione same sobie. 

Masowe pobicia, kradzieże, gwałty czy zabójstwa to dzisiaj codzienność w miejscach, do których przybyli przybysze z Bliskiego Wschodu i z Afryki, zresztą zobaczcie co mają w telefonach nasi “uchodźcy”: Nagrania z obcinania głów, egzekucji, torturowania dzieci. Węgierska policja ujawnia co znajduje się w telefonach zabranych “uchodźcom”.

Na filmie widzimy swobodnie czujących się przestępców, którzy próbują okraść sklep w Finlandii, przyzwyczajeni do bezkarności, spokojnie wychodzą – i tutaj niespodzianka – młoda Finka postanawia się im przeciwstawić (a to “RASISTKA!”).

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,253FaniLubię
17,838ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy