Nagrania z obcinania głów, egzekucji, torturowania dzieci. Węgierska policja ujawnia co znajduje się w telefonach zabranych "uchodźcom". - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Nagrania z obcinania głów, egzekucji, torturowania dzieci. Węgierska policja ujawnia co znajduje się w telefonach zabranych “uchodźcom”.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Węgierska policja opublikowała szokującą zawartość (zdjęcia i filmy) telefonów imigrantów, którzy przybywają do Europy. Media przedstawiają ich jako uchodźców, ale za sprawą materiałów Węgrzy przekonują się, że rzeczywistość jest inna, niż przedstawiają środki masowego przekazu.

Materiały to nagrania pokazujące obcinanie głów, martwe okaleczone ciała, torturowane dzieci. Węgierska policja stwierdziła, że posiadacze telefonów to albo sympatycy albo sami członkowie grup terrorystycznych.

Jedno z prezentowanych zdjęć to kilkutygodniowe dziecko sfotografowane z bronią i butelką whisky.

– To jedno z najbardziej chorych zdjęć, jakie widziałem w życiu

– mówi ekspert do spraw terroryzmu, który widział fotografie.

Nagrania nie mają kilku minut – ich łączna długość to wiele godzin, co pokazuje skalę zjawiska. Podobnie ma się sprawa ze zdjęciami, których znaleziono setki.

Mieszkańcy miejscowości, gdzie przechodzili imigranci, znajdują zgubione noże i topory. Dostępne napisy w języku angielskim (należy kliknąć na ikonkę w dolnym pasku):

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,166FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy