w ,

Dżihadyści państwa islamskiego ścięli Syryjczyka oskarżonego o „szydzenie z islamu”! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

Breitbart.com opublikował liczne, krwawe zdjęcia przedstawiające egzekucje wykonywane przez dżihadystów. Państwo islamskie doskonale zdaje sobie sprawę, że te zdjęcia są przerażające i odrażające ale dla muzułmanów, do których starają się dotrzeć; jest wręcz przeciwnie, dla nich to odpowiednia kara za „szydzenie z islamu”

To dlatego, że Koran nakazuje muzułmanom: „kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi, a kiedy ich mocno całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta”. (47:4) oraz „Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!” (8:12). Islamiści bardzo dosłownie rozumieją słowa Koranu i mordercy z państwa islamskiego wykorzystują to ścinając głowy przypadkowym ludziom, pod fikcyjnymi zarzutami np. cudzołóstwa czy obrazy islamu.

ZOBACZ: Imigranci przybywający do Norwegii mają w telefonach filmy z egzekucji, z ucinania głów i zdjęcia martwych dzieci!

Pierwsza część zdjęć przedstawia Syryjczyka skazanego na śmierć w Raqqa za „szydzenie z islamu”. Nie będę publikować tych najbardziej krwawych zdjęć, jeśli chcecie zobaczyć całość to link znajdziecie na samym dole artykułu.

IslamScinanieIslamScinanie2W pobliskim regionie El Kheir, IS sfotografowało ubój człowieka, który został oskarżony o „sprzyjanie niewiernym”, „werdykt” został odczytany publicznie.
IslamScinanie3IslamScinanie4W miejscowości Bukamal, w regionie Eufrat w Iraku, „grzesznicy”, którzy zostali skazani za naruszenie ramadanu byli biczowani i zmuszani do noszenia specjalnych tabliczek:

islamnoszenieplakietek biczowanieislam

A tutaj możecie zobaczyć te ZDECYDOWANIE BARDZIEJ DRASTYCZNE ZDJĘCIA: breitbart.com

ZOBACZ: Dżihadyści zamordowali siedmiolatka! Chłopiec przeklinał w czasie gry z przyjaciółmi

Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, że w ciągu roku do Niemiec ma przybyć około pół miliona imigrantów z Syrii, to wszystko w ramach łączenia rodzin. Jeśli ktoś kto jest przyzwyczajony do widoku ścinania głów, biczowania i mordów w imię religii, zostaje nagle umieszczony w europejskim państwie, to nie widzę szans na reintegrację tych ludzi, szczególnie, że w znacznej mierze nie znają oni języka i nie mają odpowiednich kwalifikacji zawodowych, które przydałyby się im w Europie. Są skazani na życie za świadczenia socjalne, ponieważ nie podejmą oni prac takich jak sprzątanie gdyż uważają, że to niegodne dla muzułmanina. Trzeba też podkreślić, że europejskiej służby nie mają możliwości sprawdzenia czy wśród imigrantów napływających z Bliskiego Wschodu nie ma osób, które wykonywały te wyroki śmierci, mordowały chrześcijan czy walczyły po stronie państwa islamskiego. Przykra przyszłość czeka Europę – kilka lat temu widzieliśmy jak islamista ścinał głowę brytyjskiemu żołnierzowi w centrum Wielkiej Brytanii, co zrobić brytyjski rząd? spacyfikował dzielnice muzułmańskie? Nie: zakazał swoim żołnierzom chodzenia w mundurach poza służbą.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Aleksander Jabłonowski: „Postawili meczet na Reducie Ordona!”

W walizce przez granicę! Imigrant z Erytrei chciał nielegalnie przedostać się z Włoch do Szwajcarii