Dżihadyści państwa islamskiego ścięli Syryjczyka oskarżonego o “szydzenie z islamu”! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

2
69411

Breitbart.com opublikował liczne, krwawe zdjęcia przedstawiające egzekucje wykonywane przez dżihadystów. Państwo islamskie doskonale zdaje sobie sprawę, że te zdjęcia są przerażające i odrażające ale dla muzułmanów, do których starają się dotrzeć; jest wręcz przeciwnie, dla nich to odpowiednia kara za “szydzenie z islamu”

To dlatego, że Koran nakazuje muzułmanom: “kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi, a kiedy ich mocno całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta”. (47:4) oraz “Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!” (8:12). Islamiści bardzo dosłownie rozumieją słowa Koranu i mordercy z państwa islamskiego wykorzystują to ścinając głowy przypadkowym ludziom, pod fikcyjnymi zarzutami np. cudzołóstwa czy obrazy islamu.

ZOBACZ: Imigranci przybywający do Norwegii mają w telefonach filmy z egzekucji, z ucinania głów i zdjęcia martwych dzieci!

Pierwsza część zdjęć przedstawia Syryjczyka skazanego na śmierć w Raqqa za “szydzenie z islamu”. Nie będę publikować tych najbardziej krwawych zdjęć, jeśli chcecie zobaczyć całość to link znajdziecie na samym dole artykułu.

IslamScinanieIslamScinanie2W pobliskim regionie El Kheir, IS sfotografowało ubój człowieka, który został oskarżony o “sprzyjanie niewiernym”, “werdykt” został odczytany publicznie.
IslamScinanie3IslamScinanie4W miejscowości Bukamal, w regionie Eufrat w Iraku, “grzesznicy”, którzy zostali skazani za naruszenie ramadanu byli biczowani i zmuszani do noszenia specjalnych tabliczek:

islamnoszenieplakietek biczowanieislam

A tutaj możecie zobaczyć te ZDECYDOWANIE BARDZIEJ DRASTYCZNE ZDJĘCIA: breitbart.com

ZOBACZ: Dżihadyści zamordowali siedmiolatka! Chłopiec przeklinał w czasie gry z przyjaciółmi

Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, że w ciągu roku do Niemiec ma przybyć około pół miliona imigrantów z Syrii, to wszystko w ramach łączenia rodzin. Jeśli ktoś kto jest przyzwyczajony do widoku ścinania głów, biczowania i mordów w imię religii, zostaje nagle umieszczony w europejskim państwie, to nie widzę szans na reintegrację tych ludzi, szczególnie, że w znacznej mierze nie znają oni języka i nie mają odpowiednich kwalifikacji zawodowych, które przydałyby się im w Europie. Są skazani na życie za świadczenia socjalne, ponieważ nie podejmą oni prac takich jak sprzątanie gdyż uważają, że to niegodne dla muzułmanina. Trzeba też podkreślić, że europejskiej służby nie mają możliwości sprawdzenia czy wśród imigrantów napływających z Bliskiego Wschodu nie ma osób, które wykonywały te wyroki śmierci, mordowały chrześcijan czy walczyły po stronie państwa islamskiego. Przykra przyszłość czeka Europę – kilka lat temu widzieliśmy jak islamista ścinał głowę brytyjskiemu żołnierzowi w centrum Wielkiej Brytanii, co zrobić brytyjski rząd? spacyfikował dzielnice muzułmańskie? Nie: zakazał swoim żołnierzom chodzenia w mundurach poza służbą.

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. A “genialna” komisarz Bieńkowska z drugą równie “mądrą” kom.Ford za wszelką cenę przepycha dyrektywę odzierającą Europejczyków do cna z prawa do posiadania broni palnej. Mam cichą nadzieję, że te durne peezdy zostaną przez “imigrantów” zerżnięte a potem zarżnięte. Ciekawym, ile jeszcze Europejczycy są w stanie łykać lewacką propagandę i ile czasu upłynie, nim otrzeźwieją i po prostu “uchodźców” bez ceregieli powybijają jak wszy? Czy nie czas europejską lewicę “zutylizować”? Bo jak widać żadne argumenty do nich nie przemawiają i kompletnie nie interesuje ich podjęcie merytorycznej dyskusji… A Europie czas się kończy..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here